81-letnia Jane Fonda pokazała się w balowej sukni i bez makijażu! Niektórzy jej nie poznali!

Jane Fonda w makijażu

Jane Fonda w makijażu

81-letnia Jane Fonda bez makijażu po imprezie

Jane Fonda w grudniu ubiegłego roku skończyła 80 lat. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka wyznała, że nie spodziewała się, że dożyje swojego wieku. Zdradziła również, że jako młoda dama często sięgała po marihuanę i alkohol. Dzisiaj mówi o tym głośno, podobnie jak o swojej walce z nowotworem skóry, który powrócił osiem lat po tym, jak go pokonała.

Paliłam marihuanę, piłam więcej alkoholu niż powinnam i wszczepiono mi endoprotezę stawu kolanowego, ale ciągle tu jestem, patrzę w przyszłość – powiedziała na antenie „Good Morning America”.

Jane, która ma na swoim koncie dwa Oscary dla Najlepszej aktorki pierwszoplanowej, jakiś czas temu podzieliła się z internautami dwoma zdjęciami. Na obu fotografiach Jane ma tę samą kreację, z tą różnicą, że jedno zdjęcie zrobiono podczas gali Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Los Angeles, a drugie – w tej samej kreacji – w domu, po powrocie z wydarzenia i  nieprzespanej nocy:

To ja następnego ranka. Nie mogłam rozpiąć sobie sukienki więc w niej spałam. Nigdy nie chciałam mieć męża… aż do dzisiaj.

Przypomnijmy, że ostatni poważny związek Jane zakończyła w 2001 roku. Rozwiodła się wówczas ze swoim trzecim mężem, producentem muzycznym, Richardem Perry.

Maria Sadowska pokazała się w nowej fryzurze i bez makijażu! Fani prześcigają się w komplementach

33-letnia Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie bez makijażu, a fani oniemieli! “Mejkap jednak czyni cuda”

Ciężarna Edyta Pazura pięknieje w oczach! Nawet na mrozie bez grama makijażu wygląda obłędnie!


Jane Fonda bez makijażu

Jane Fonda bez makijażu

Jane Fonda w makijażu

Jane Fonda w makijażu

Jane Fonda

Jane Fonda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×