Paulina Sykut komentuje pojawienie się Izy Janachowskiej w roli prowadzącej „TzG”. Już na starcie nie będzie miała łatwo

Janachowska w TzG

Janachowska w TzG

Izabela Janchowska dołączy do obsady programu Taniec z Gwiazdami. Była tancerka zadebiutuje w roli prowadzącej show. Co na ten temat mówi Paulina Sykut, która od lat prowadziła popularny program?

Taniec z Gwiazdami zobaczymy w jesiennej ramówce. Kolejna odsłona kultowego show dla gwiazd zapewne przyciągnie przed telewizory sporą liczbę widzów. Tym bardziej że na parkiecie nie zabraknie znanych nazwisk i sporo zmieni się jeśli chodzi o obsadę programu. Przez kilka ostatnich tygodni stacja Polsat ujawniała kolejnych uczestników, którzy zaprezentują się przed publicznością. Taneczne umiejętności będą mieli okazję pokazać: Oliwia Bieniuk, Iza Małysz, Sylwia Bomba czy Denis Urubko.

Wielkich gwiazd nie zabraknie także w jury show. Do Iwony Pavlovic, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego dołączy Andrzej Piaseczny. Chociaż wokalista wcześniej już dostawał propozycje, żeby pojawić się na parkiecie, to żadnej z nich nie przyjął. Nie wahał się jednak ani chwili, by zasiąść za jurorskim stołem. Do obsady dołączyła też kolejna gwiazda, czyli Izabela Janachowska.

Izabela Janachowska dołączy do „TzG”. Czeka ją prawdziwy chrzest bojowy

Izabela Janachowska zaistniała w show-biznesie właśnie dzięki programowi Taniec z Gwiazdami. Przez kilka kolejnych edycji występowała na parkiecie i prowadziła kolejne gwiazdy do zwycięstwa. W 2014 roku zrezygnowała z udziału show ze względu na kontuzję i pożegnała się z tańcem. Zajęła się zupełnie innym biznesem i związała się z organizacją ślubów i wesel. W krótkim czasie udało jej się stworzyć prawdziwe ślubne imperium. Zaczęła także na antenie TVN prowadzić własny program o tematyce ślubnej.

Od kilku dni wiadomo, że tancerka zmieniła stację i jesienią dołączy do obsady TzG. Tym razem pojawi się tam jako jedna z prowadzących, dołączając do Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut. Dotychczasowa gospodyni show zdradziła, że razem ze współprowadzącym szykują dla nowej koleżanki sporą niespodziankę.

Stanowimy zgrany team, ale myślę, że we trójkę z Izą będzie nam jeszcze weselej. Dla niej to będzie chrzest bojowy. Na jej powitanie szykujemy z Krzysztofem niespodziankę – zdradziła w rozmowie z Party Paulina Sykut.

Jak dowiedziało się Party, gwiazda nie zamierza rezygnować ze swojego ślubnego biznesu. Przez wiele lat stworzyła spore imperium, a z jej usług chętnie korzystają narzeczeni. Być może Iza zadebiutuje też w Polsacie z zupełnie nowym programem.

Będzie prowadzić konsultacje dla panien młodych w swoim atelier. Podobno rozmawia też z Polsatem o zupełnie nowym ślubnym show – zdradza informator dwutygodnika.

Wygląda na to, że Janachowska zaskoczy nie tylko zmianą stacji, ale także nowymi zawodowymi wyzwaniami. Czekacie na nową edycję Tańca z Gwiazdami?


Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz - Taniec z gwiazdami 11

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz - Taniec z gwiazdami 11

Izabela Janachowska i Radosław Majdan - Taniec z gwiazdami, 2009 rok

Izabela Janachowska i Radosław Majdan - Taniec z gwiazdami, 2009 rok

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×