Jan Wieczorkowski pokazał synów. Internauci zachwyceni. „Małe Wieczorki”. Nie sposób nie dostrzec podobieństwa

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski odpoczywa z rodziną w Hiszpanii. Pochwalił się zdjęciem z synami. Ależ oni do niego podobni!

Jan Wieczorkowski to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Jego dotychczasowa kariera może robić wrażenie. Grywa zarówno w produkcjach telewizyjnych i filmowych, jak i na deskach teatrów. Od pewnego czasu jest związany z warszawskim Teatrem Kamienica, a w przeszłości współpracował z Teatrem Ochoty. Na swoim koncie ma już kilka nagród i wyróżnień za swoją dotychczasową działalność artystyczną. Cieszy się sympatią nie tylko widzów, ale także krytyków.

Pierwszą rolą, którą Wieczorkowski dał się poznać szerszej widowni, była ta w serialu Klan, gdzie wcielił się w Michała Chjnickiego. Następnie, telewidzowie mieli okazję oglądać go w Fali zbrodni, M jak miłość, Na dobre i na złe oraz Czas honoru. Oprócz tego zagrał w filmach U Pana Boga za piecem, Dywizjon 303. Historia prawdziwa oraz Milczenie jest złotem.

Podobnie jak życie zawodowe, z sukcesem układa też prywatne. Właśnie pochwalił się zdjęciem z synami.

Jan Wieczorkowski pokazał synów. Jak wyglądają?

Jan Wieczorkowski od wielu lat jest w związku małżeńskim z Urszulą Karczmarczyk. Razem wychowują dwóch synów: Jana i Wincentego. Mężczyzna dba o swoją prywatność i niechętnie udziela wywiadów na temat swojego życia. Kiedyś zrobił wyjątek i opowiedział, jak poznał małżonkę.

Poznaliśmy się na imprezie, w końcu obydwoje zawsze lubiliśmy dobrą zabawę. Chociaż ja byłem wtedy już na takim etapie, że zamiast imprezować do białego rana, wolałem spędzać czas u przyjaciół na grillu albo przy dobrym filmie. Tego wieczoru dałem namówić się kolegom na wspólne wyjście. W tłumie gości wypatrzyłem Ulę. Uśmiechnąłem się, ale ona… nie odwzajemniła uśmiechu. Pomyślałem sobie: Uuuuu… co to za miasto, co to za kobiety?! – mówił

Urszula dodała:

Poczułam na sobie wzrok Janka i może rzeczywiście trochę się speszyłam. Potem zaczęliśmy rozmawiać. Po powrocie do domu, w nocy, dostałam od niego SMS-a z pytaniem o kolejne spotkanie. Zgodziłam się i następnego dnia byliśmy już na randce – wyznała.

Dzisiaj są szczęśliwą rodziną i obecnie cieszą się wakacjami w Hiszpanii. Aktor pokazał zdjęcie, na którym pozuje z synami.

Internauci są zachwyceni fotografią:

  • Fajnych ma pan chłopców.
  • Super. Małe Wieczorki.
  • Ale świetna fotka.

Tez uważacie, że synowie Jana Wieczorkowskiego są do niego podobni?


Jan Wieczorkowski z synami

Jan Wieczorkowski z synami

Jan Wieczorkowski z żoną i z synami

Jan Wieczorkowski z żoną i z synami

Jan Wieczorkowski z synami

Jan Wieczorkowski z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×