Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
HOT! Już jest oficjalna sesja ślubna Meghan Markle i księcia Harry’ego!
HOT! Już jest oficjalna sesja ślubna Meghan Markle i księcia Harry’ego!

HOT! Już jest oficjalna sesja ślubna Meghan Markle i księcia Harry’ego!

HOT! Już jest oficjalna sesja ślubna Meghan Markle...

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!
Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu...

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na...

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz
Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin,...

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna...

Dziś wtorek, 22.05.2018

Jan Szyszko długo myślał, myślał i w końcu wymyślił. Tak odpowiedział na mocne wpisy Kingi Rusin

Kinga Rusin i Szyszko


Jan Szyszko odpowiedział na zarzuty Kingi Rusin

Kinga Rusin nigdy nie ukrywała swoich radykalnych poglądów względem ochrony przyrody. Od dawna dziennikarka TVN preferuje ekologiczny styl życia, angażując się przy tym w wiele burzliwych akcji. Rusin wielokrotnie negowała ustalane przez sejm przepisy, które jej zdaniem są bardzo szkodliwe dla środowiska. Na jej profilu możemy przeczytać wiele odezw i protestów. Gwiazda Dzień Dobry TVN nie stroni również od ostrej i otwartej krytyki decyzji Ministerstwa Środowiska dotyczące prawa łowieckiego oraz wycinania Puszczy Białowieskiej.

Kinga Rusin w tych tematach od dawna krytykuje byłego ministra środowiska – Jana Szyszko. Przypomnijmy, że po jego dymisji, Rusin skakała z radości, swój entuzjazm przekazała w poście:

 Udało się! Szyszko zdymisjonowany! Po dwóch latach bezpardonowego dewastowania polskiej przyrody, bezprecedensowego wycinania drzew pomnikowych, niekontrolowanego wybijania dzikich zwierząt, hucpy na niespotykaną dotąd skalę odszedł największy niszczyciel polskiego środowiska jaki kiedykolwiek dorwał się do władzy! Jego buta i arogancja sięgały kosmosu! – napisała

Niestety radość Kingi trwała krótko, bowiem nadal jej zdaniem nic się nie zmieniło. Oburzona tym faktem Rusin, ponownie w mocnych słowach uderzyła w ministra Szyszko:

Dyskusja, która się tutaj toczy i argumenty wysuwane przez stronę społeczną i rolników ma charakter edukacyjny. Nie ma ona żadnego wpływu na proces legislacji, bo posłowie partii rządzącej głosują pod dyktando. Powiedzmy sobie szczerze, że to jest wielką farsą i hipokryzją. Przyszedł wizytator Jan Szyszko i patrzy, czy głosujecie państwo, tak jak on sobie zażyczy – powiedziała do posłów Kinga Rusin.

Sprawa nabrała powagi na tyle, że portal Wirtualna Polska poprosił ministra Jana Szyszko o komentarz w tej sprawie. Pan minister odpowiedział, jednak bardzo złośliwie i cynicznie:

 A kto to jest Kinga Rusin? Proszę się zapytać tej pani, bo ja nie wiem o kogo chodzi. Ja jestem posłem, więc moim obowiązkiem jest być w Sejmie – powiedział Szyszko.

Co o tym sądzicie?

To już 25 lat odkąd Kinga Rusin zachwyca Polaków na wizji! Zobaczcie jak gwiazda wyglądała ćwierć wieku temu! Metamorfoza jest ogromna [DUŻO ZDJĘĆ]

Kinga Rusin poczuła już wiosnę! Na konferencji prasowej zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Było na co popatrzeć!

Młodzieżowo wystylizowana Kinga Rusin po ciężkim dyżurze w „Dzień Dobry TVN” czule całuje się na pożegnanie z Piotrem Kraśko!

Czy lubisz Kingę Rusin?Komentarzy: 4


Gość | 8 lutego 2018, 20:35

Kinia to stara rura


Gość | 8 lutego 2018, 16:55

Pani Rusin niech się zajmie tym naczyń się zna


Gość | 8 lutego 2018, 14:49

Pani Aniu tak jak i ty jesteś wspaniałą osobą która nie dorówna mi do pięt


Gość ASIA | 8 lutego 2018, 09:57

Szyszko powinien się nagrać i to sobie odtworzyć. Jego wygląd i pomysły nie dorównują do pięt KINGI RUSIN która jest wspaniałą osobą.


Dodaj komentarz
×