Przyczyna śmierci i miejsce pochówku Jana Pęczka. Do końca walczył z okrutną chorobą

Jan Pęczek nie żyje. Przyczyny śmierci

Jan Pęczek nie żyje. Przyczyny śmierci

Jan Pęczek, aktor doskonale znany z serialu Barwy szczęścia, nie żyje. Tylko bliskie osoby wiedziały, że przez długi czas zmagał się z nieuleczalną chorobą. Jeden z tabloidów ustalił, co było przyczyną śmierci gwiazdy.

Jan Pęczek, aktor, który przez lata wcielał się w postać Zenka Grzelaka w Barwach Szczęścia, nie żyje. Zmarł 27 lipca po długiej walce z nieuleczalną chorobą. Jako pierwszy o jego śmierci poinformował Teatr Współczesny w Warszawie.

Ze smutkiem informujemy, że dzisiaj po długiej chorobie odszedł nasz Kolega Jan Pęczek.
Będziemy tęsknić Jasiu.

Krótko po tym w sieci zaczęły pojawiać się wpisy przyjaciół aktora, którzy w pięknych słowach opisywali jego zawodowe osiągnięcia.

Podobnie jak w ostatnich miesiącach zmagań z – jak się okazało – nieuleczalną chorobą, potem z niespodziewaną śmiercią żony, jego siła budziła najwyższy podziw i szacunek. Trudno przyjąć wiadomość o śmierci Przyjaciela, nawet jeśli była spodziewana i była wybawieniem, a Jasiek nie miał wrogów – napisał Maciej Englert, dyrektor Teatru Współczesnego w Warszawie.

Na początku wiadomo było jedynie, że aktor od miesięcy walczył z nieuleczalną chorobą. Teraz jednemu z tabloidów udało się ustalić, co było główną przyczyną śmierci.

Przyczyny śmierci Jana Pęczka

Ten rok nie był pomyślny dla Jana Pęczka. Najpierw w kwietniu trafił do szpitala, ponieważ stan jego zdrowia uległ pogorszeniu. W maju natomiast ekipa Barw szczęścia przekazała, że ukochana żona aktora, Jadwiga, nie żyje. Obsada zamieściła na łamach Gazety Wyborczej nekrolog, w którym przekazano 71-latkowi kondolencje.

Naszemu koledze Janowi Pęczkowi wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci żony składają producenci i ekipa serialu Barwy szczęścia.

27 lipca media obiegła wieść, że aktor przegrał walkę z nieuleczalną chorobą. Przyjaciele i bliscy wielokrotnie we wpisach publikowanych w sieci wspominali o tym, jednak nikt jak dotąd nie zdradził, co mu dolegało.

Jak ustalił Super Express, Jan Pęczek od miesięcy walczył z nowotworem szpiku kostnego. Niestety nie udało mu się pokonać choroby. Tabloid donosi również, że najprawdopodobniej aktor spocznie obok żony, której prochy złożono w kolumbarium na cmentarzu Służewskim w Warszawie. Na tę chwilę nie ujawniono daty pogrzebu.

Fani aktora nie mogli uwierzyć, że odszedł tak nagle, tym bardziej że nigdy publicznie nie wypowiadał się na temat swojego stanu zdrowia. Kondolencje płyną z całego kraju.


Jan Pęczek nie żyje. Przyczyny śmierci

Jan Pęczek nie żyje. Przyczyny śmierci

Jan Pęczek w żałobie. Jego żona nie żyje

Jan Pęczek w żałobie. Jego żona nie żyje

Jan Pęczek w żałobie. Jego żona nie żyje

Jan Pęczek w żałobie. Jego żona nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×