76-letni polski aktor wziął cichy ślub! O ceremonii nie wiedzieli nawet… pracownicy urzędu cywilnego! Kim jest jego wybranka?

Jan Nowicki

Jan Nowicki

Jan Nowicki wziął ślub z Anną Kondratowicz

Gwiazdy bywają świetne w ukrywaniu swoich sekretów. Jeśli nie chcą, by ktoś je odkrył, nawet najpilniejszy dziennikarz i najlepszy paparazzi nie będzie w stanie wyrwać im sekretu z rąk. Jan Nowicki udowodnił to doskonale, gdy w wywiadzie dla Pani niespodziewanie wyznał, że od dwóch lat jest… żonaty! Największy amant polskiego kina przyznał, że w 2016 roku wziął ślub po raz drugi. Jego wybranką jest Anna Kondratowicz, która wcześniej pracowała jako menadżerka artysty.

Pojawiło się na moim horyzoncie miasto Namysłów. Tam spotkaliśmy świetnego gościa Julka Kruszyńskiego – burmistrza, którego poprosiłem: ‘Zrób nam tutaj ślub, o którym się nikt nie dowie’. I on wszystko zorganizował. Przyjechali poeta Muniek Staszczyk i Jacek Bławut, wspaniały reżyser. Moi przyjaciele, których kocham i podziwiam. To było rok temu. I zostałem mężem i przeniosłem się do Kielc – wyznał w rozmowie z magazynem

Para tak skrzętnie ukryła swoje sekretne plany, że nawet pracownicy dolnośląskiego urzędu stanu cywilnego byli zaskoczeni:

Burmistrz od wielu lat przyjaźni się z panem Janem. To on był odpowiedzialny za przygotowanie ceremonii w taki sposób, żeby jak najmniej osób o niej wiedziało. Większość pracowników gminy, w tym ja, nie wiemy nawet, kiedy miała ona miejsce – powiedział pracownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Da się? Da. Mamy nadzieję, że małżeństwo z Anną przyniesie aktorowi więcej szczęścia niż pierwszy mariaż z Małgorzatą Potocką.

Jan Nowicki obraził się na syna? Nie przyszedł na jego ślub!

Jan Nowicki i Małgorzata Potocka są już po pierwszej sprawie rozwodowej!

Najpierw dostało się Robertowi Lewandowskiemu, a teraz oberwał Grzegorz Krychowiak. Jan Nowicki znów nie przebierał w słowach


Jan Nowicki na Narodowym czytaniu 2016

Jan Nowicki na Narodowym czytaniu 2016

Jan Nowicki cierpi na depresję

Jan Nowicki cierpi na depresję

Jan Nowicki na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni (Fot. AKPA)

Jan Nowicki na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni (Fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×