Jan Mela ambasadorem i uczestnikiem zawodów triathlonowych IRONMAN Herbalife 70.3 w Gdyni

Jan Mela

Jan Mela

Jaś Mela bierze udział w triathlonie Ironman Herbalife 70.3

Wczoraj w Gdyni rozpoczęły się najsławniejsze na świecie zawody trithlonowe IRONMAN Herbalife 70.3, będą trwały przez cały weekend. Gdynia była pierwszym miastem w Polsce, które zorganizowało tego typu zawody. Po południu przy bulwarze nadmorskim rozpoczęły się wyścigi prawie tysiąca uczestników z Polski i Europy.

Na zawodach pojawił się również Jan Mela i jest jednym z zawodników Jest  on najmłodszym w historii zdobywcą obydwu biegunów w przeciągu jednego roku. Jest również jedynym niepełnosprawnym, który tego dokonał, a to nie było jedyne wyzwanie jakiego się podjął. W ten weekend jest to triathlon. Aby ukończyć zawody trzeba: przepłynąć 1,9km, przejechać na rowerze 90km, a na koniec przebiec 21,1 km.

Kilka miesięcy temu Jaś Mela został zapytany o udział w zawodach:

Triathlon to zupełnie nowe wyzwanie. Przygotowania rozpocząłem kilka tygodni temu i już teraz chyba mogę powiedzieć, że to kolejna, wspaniała przygoda w moim życiu

Udział w triathlonie jest jego pierwszym publicznym wyjściem od czasów występów w „Tańcu z gwiazdami, w którym uczestniczył w październiku 2014 roku.

W Gdyni  pojawili się również celebryci m.in:
Tomasz Karolak, Karolina Gorczyca, Piotr Kraśko, Maciej Dowbor.

Jaś Mela na IRONMAN Herbalife 70.3 w Gdyni

Jaś Mela na IRONMAN Herbalife 70.3 w Gdyni

Jaś Mela na IRONMAN Herbalife 70.3 w Gdyni

Jaś Mela na IRONMAN Herbalife 70.3 w Gdyni


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×