Kolejny ślub w rodzinie Królikowskich. Wypłynęły szczegóły uroczystości Jana i Joanny

Jan Królikowski

Jan Królikowski

Antek Królikowski niedawno wziął ślub. Rodzina Królikowskich ma kolejny powód do radości. Młodszy brat aktora, Jan, planuje podobną uroczystość. Jeden z tygodników ujawnił szczegóły.

Niedawno Antek Królikowski stanął na ślubnym kobiercu. Zalegalizował związek z Joanną Opozdą. Sakramentalne „tak” wypowiedzieli w otoczeniu rodziny i przyjaciół, wśród których nie brakowało osób znanych z pierwszych stron gazet. Odkąd aktorzy zostali małżeństwem, w kolorowej prasie co jakiś czas pojawiają się informacje, że wkrótce ich rodzina się powiększy.

Joanna Opozda postanowiła odpowiedzieć na te spekulacje. Opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym zdementowała plotki, że ich małżeństwo jest spowodowane ciążą:

Wzięliśmy ślub z miłości, a nie przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się kocha. Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekiwane, więc raz na zawsze odcinam się od plotek jakoby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą. Przesyłam dużo miłości, życzę Wam wspaniałego dnia.

Jan Królikowski i Joanna Jarmołowicz biorą ślub. Kiedy?

Życie na gorąco donosi, że rodzina Królikowskich ma kolejny powód do radości. Do ślubu szykuje się młodszy brat Antka, Jan Królikowski. Podobno planuje ożenić się z Joanną Jarmołowicz, z którą spotyka się od dłuższego czasu. Razem wychowują syna, Józefa, który jest oczkiem w głowie całej rodziny. W tym znanej babci Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. W jednym wywiadzie podkreśliła, że cieszy się, iż jej mąż, Paweł Królkowski, miał okazję poznać wnuka:

Paweł strasznie chciał się do nas przytulać, potrzebował naszego dotyku, uścisku, czułości, fizycznej obecności. Na początku pielęgniarki nas rugały, że nie wolno, że zarazki, ale potem odpuściły. Zresztą dzieci też bardzo ojca potrzebowały. Wnuczek Józio również. Paweł zdążył go zobaczyć, strasznie się ucieszył z jego narodzin.

Życie na gorąco podaje, że Jan i Joanna chcą by ich syn był obecny, gdy będą ślubować sobie miłość. Nie jest wykluczone, że pozwolą mu nieść obrączki. O tym, czy rzeczywiście tak się stanie, prawdopodobnie będzie można przekonać się w październiku. To podobno właśnie wtedy ma się odbyć drugi ślub w tym roku w rodzinie Królikowskich.


Joanna Jarmołowicz na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Jarmołowicz na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Jan Królikowski, Joanna Jarmołowicz - wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Jan Królikowski, Joanna Jarmołowicz - wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×