Szukaj

Tak się robi karierę! Wygrał polski “Taniec z gwiazdami” i został gwiazdą zagranicznej edycji show!

Taniec z gwiazdami 8

Jan Kliment w czeskiej edycji “Tańca z gwiazdami”

Jan Kliment to jeden z popularniejszych tancerzy występujących w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W ciągu ostatnich lat pod jego czujnym okiem taneczne umiejętności zdobywały m.in. Natalia Siwiec, Natalia Szroeder oraz Beata Tadla, z którą wytańczył zwycięstwo.

Mało kto wie, że tancerz dziesięć lat temu startował w czeskiej edycji programu. Po latach powraca, czym pochwalił się w sieci, a konkretniej na Instagramie. Opublikował tam zdjęcie wykonane w 2008 roku.

Wówczas wraz z żoną brali udział w tanecznym show. Nie byli jeszcze parą zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Po latach powracają do programu, tym razem jako małżeństwo:

Dokładnie 10 lat temu braliśmy udział w czeskiej edycji Tańca z gwiazdami. Teraz wracamy do Tańca z gwiazdami w Czechach jako małżeństwo Klimentowie robić specjalny występ dla #stardance9. Dla nas coś niesamowitego i coś osobistego. Dziękujemy, że ktoś w Czechach jeszcze o nas pamięta.

Para w Polsce czuje się jak w domu, ponieważ mieszka tu od wielu lat:

Bo tak naprawdę jesteśmy już dziewięć lat w Polsce i bardzo kochamy ją. Nie ukrywam, że jesteśmy dumni, że możemy zatańczyć dla czeskiej edycji po tylu latach

Na parkiecie Klimentowie pojawią się w najbliższą sobotę na kanale ČT1. Okazuje się, że będzie to jednorazowy występ, a małżeństwo nie planuje na stale przenosić się do Czech. Swoim występem uświetnią jedynie jeden z odcinków, gdzie gościnnie wystąpią w pokazie specjalnym.

View this post on Instagram

Słuchajcie dokładnie 10 lat temu braliśmy udział w czeskiej edycji Tańca z gwiazdami razem ja i Lenka , I je ście nie widzieliśmy że się staniemy się życiową parą z wielką przysięgą na zawsze ❤️❤️❤️ I teraz wracamy do Tańca z gwiazdami w Czechach Jako małżeństwo Klimentovi robić specjalny Występ dla #stardance9 ????????????????????Dla nas coś niesamowitego i coś osobistego dziękujemy za to że ktoś w Czechach je ście o nas pamięta????????Bo tak naprawdę jesteśmy już dziewięć lat w Polsce ????????????????????????❤️I bardzo kochamy ją ???????? Nie ukrywam Że jesteśmy dumni że możemy zatańczyć dla Czeskiej edycji po tylu latach ????????????????????????????I to są zdjęcia z roku 2008 #stardance3 I ze ślubu 2016 Widzę po tych zdjęciach że żona jest coraz ładniejsza ????????❤️????i ja dojrzały jestem jak wino ????????????????Poslouchejte přesně 10 let zpátky jsme se zúčastnili spolu já a Lenka Star dance 3 ,a ještě jsme nevěděli že se staneme životní mi partnery velkou přísahou na vždycky❤️❤️❤️. Teď se vracíme do StarDance po 10 letech jako Klimentovi tančit speciální vystoupení , pro nás je to něco moc moc speciálního i taky osobního ,že opravdu si někdo vzpoměl na Nás, protože tak opravdu jsme v Polsku 9 let ,ale Polsko mame moc rádi i milujem to tady????????, ale ne ukrývám že jsme moc pyšní za to že můžeme zatančit znova pro ????????české #StarDance9 To jsou fotky z roku 2008 a ze svatby 2016 vidím po fotkách že lenka kvete jako růže a je mnohem pěknější ????????????????????????❤️a já zraju jako víno???????????????????? #stardance9 @tanieczgwiazdami @lenkakliment #čt1 #stardance @czech.dancer # 8. grudnia na čt1 8. prosince na ČT1 20:00 ????????????????????

A post shared by Jan Kliment (@jankliment) on

Jan Kliment trafił do szpitala! Ulubieniec widzów z „Tańca z Gwiazdami” przeszedł poważną operację

Seksowna żona Jana Klimenta pokazała się nago na wakacjach! Lenka ma ciało jak nastolatka!

Popularne „power couple” spróbuje swoich sił na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”?!


Czy lubisz “Taniec z gwiazdami”?

×