Jan Kliment chce zmian w jury „TzG”. Wskazał najlepszego kandydata do roli eksperta. Co na to Polsat?

Jan Kliment

Jan Kliment

Jan Kliment w rozmowie z Faktem zdradził, czym powinien zająć się Rafał Maserak. Ciekawe, co na to produkcja Tańca z gwiazdami.

Jan Kliment urodził się 19 maja 1974 roku w Zwoleniu, jako syn Słowaka i Czeszki. Od najmłodszych lat był bardzo aktywny fizycznie. Trenował m.in. boks, kulturystykę, grał w hokeja oraz ćwiczył gimnastykę. Tancerz ukończył technikum ze specjalnością metalurgii. W wyuczonym zawodzie pracował przez zaledwie dwa dni, a następnie podjął pracę w kanalizacji i kotłowni.

Gdy miał 17 lat, zaczął trenować taniec towarzyski. W krótkim czasie przeszedł na zawodowstwo. Tworzył zgrany duet z Petrą Kostovcikov, z którą dotarł do finału Mistrzostw Europy w tańcu towarzyskim oraz sześciokrotnie zdobył tytuł wicemistrza Czech. W kolejnych latach odnosił kolejne sukcesy, również w Polsce. W latach 2009-2011 był trenerem w Tańcu z Gwiazdami, w którym występował w parze z Nataszą UrbańskąKatarzyną GrocholąEdytą Górniak Weroniką Marczuk. Od 2014 do 2020 roku pracował również z gwiazdami na planie przeniesionego na antenę Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Jan Kliment ma złotą radę dla Rafała Maseraka. Jaką?

Na początku maja Jan postanowił zakończyć swoją współpracę z Tańcem z gwiazdami i wrócił do TVN, aby zostać jurorem Mam Talent!. Gwiazdor tanecznego show podczas wizyty w studio Dzień dobry TVN nie krył swojej radości.

Jestem bardzo podekscytowany i ciekawy, jak sobie dam radę w tej nowej roli. Trzymajcie kciuki!

Krótko po tym, jednak pojawił się na nagraniach Tańca z gwiazdami, ponieważ w 12. edycji o Kryształową Kulę walczyła jego żona, Lenka. Mężczyzna odważył się i wyszedł na parkiet, aby okazać ukochanej wsparcie. Nie hamował emocji, które mu w tamtej chwili towarzyszyły. Jego wybryk jednak uszedł płazem i mimo początkowych wątpliwości, Edward Miszczak nie nałożył na niego żadnej kary.

Kliment w rozmowie z Faktem przyznał, że jego przyjaciel, Rafał Maserak jest jedną z największych gwiazd tanecznego show i nie wyobraża sobie kolejnych edycji bez niego.

Myślę, że Taniec z Gwiazdami bez Rafała Maseraka nie będzie Tańcem z Gwiazdami. To, jak bez Czarnej Mamby. To są dwie postacie, które muszą być.

Czeski tancerz bardzo docenił talent Maseraka i przyznał, że w jego ocenie powinien zasiąść na fotelu jurorskim, tym bardziej że historia zna takie przypadki. Jego czeska partnerka, Zuzana Norisova objęła tą niezwykle odpowiedzialną funkcję.

Ja Rafałowi życzę, by już zasiadł w jury Tańca z gwiazdami. Nadaje się do tego. On jedyny ma punkt widzenia od początku, jak się rozwijał ten Taniec z gwiazdami i tego mu życzę.

Czy w waszej opinii Rafał Maserak jest dobrym kandydatem na jurora Tańca z gwiazdami?


Ania Wyszkoni, Jan Kliment, Rafał Maserak

Fotografia: Facebook

Natasza Urbańska i Jan Kliment przegrali z Anną Muchą i Rafałem Maserakiem

Natasza Urbańska i Jan Kliment przegrali z Anną Muchą i Rafałem Maserakiem

Rafał Maserak, Magdalena Kajrowicz - gwiazdy trenują do drugiego odcinka Tańca z gwiazdami

Rafał Maserak, Magdalena Kajrowicz - gwiazdy trenują do drugiego odcinka Tańca z gwiazdami

Komentarze

 • Goślukać gosc pisze:

  A kliment niech se siedzi w TVN a nie raz tu a raz tam

 • Gość gosc pisze:

  A kliment niech se siedzi w TVN a nie raz tu a raz tam

 • Gość pisze:

  Powinien zasiąść w jury.

 • Gośću pisze:

  Pan Grabowski powinien opuścić jury. Za co bierze tak dużą Kase. Dac kogos mlodszego.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się po co ten staruszek nie znający się na tańcu tam jest to nie rola dla Ferdka,on raczej do kabaretu,nie umie nawet się wpowiedziec,wystarczy,że je ten piosenkarz też się na tańcu nie zna ale jest mlody

 • Blondi pisze:

  Tak powinien być w jury to jest jego miejsce potwierdzam Janie klimentcie masz rację co do tego

 • Gość pisze:

  A kim jest Kliment żeby wyrażać opinie do niczego się nie nadaje nawet tańczyć nie umie a Maserak to zaufany cwaniak jeden wart drugiego

 • Gośćmaria pisze:

  Co mądrego moze powiedzieć na temat Grabowski trzymają to tam biedacxka bo mu zawsze malo weźcie młodych a nie kumpli

 • Gość syzyfowe prace. pisze:

  Powinna wygrać Kajra,lepiej tańczyła od początku, a ten zadufany w sobie Mróz to powinien już dawno odpaść.W 2 lub 3 odcinku,tak samo powinien odejść A.Grabowski nie nadaje się na jurora,udaje że się zna na tańcach, a kasę bierze,tak samo Piasek.TzG zszedł na psy,nie ma po co oglądać i tak wybierają swoich.

 • Gośćteresa pisze:

  Po polsku kiepsko mówi płaczem nadrabia ale klnie bezbłędnie. Co za rynsztok celebryci brak oglady