Szukaj

Gwiazda „Tańca z gwiazdami” nie ma dzieci, bo wybrała karierę: „Szkoda mi to przerywać”

Gwiazda Tańca z gwiazdami o macierzyństwie

Gwiazda Tańca z gwiazdami o macierzyństwie

Jan Kliment wkrótce zostanie ojcem? Wypowiedź jego żony nie pozostawia wątpliwości. Zobacz, co  powiedziała w jednym z wywiadów.

Jan Kliment jest szczęśliwie zakochany. Mężczyzna, od kilku lat jest mężem uroczej Lenki, z którą tworzy duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także w zawodowym. Para wspólnie trenuje uczestników Tańca z gwiazdami i jest z pewnością jedną z popularniejszych małżeństw w naszym kraju.

Zobacz: Chytry plan Meghan Markle i księcia Harry’ego wstrząśnie rodziną królewską! Chodzi o ich drugie dziecko!

Jan i Lenka Klimentowie planują dziecko?

Klimentów łączy bardzo silna więź, czego dowodem może być nie tylko jeden z zeszłorocznych odcinków programu The Story of my life. Historia naszego życia, ale także wywiad którego małżonkowie już jakiś czas temu udzielili magazynowi Viva!. To właśnie w nim opowiedzieli o uczuciu, które ich łączy.

Jak przyznał Jan, chociaż teraz jest cudownie, nie zawsze było kolorowo. Z pierwszym poważnym kryzysem para zderzyła się po dwóch latach związku. Wówczas rozstali się na pół roku.

Uświadomiłem sobie wtedy jej wartość. Śmiech, zaufanie, wsparcie, rodzinność. Rozmawiamy ze sobą, Lenka mnie rozumie, wie, że może na mnie polegać. Mamy podobne marzenia, wspólny pogląd na świat.

Zobacz: Małgorzata Rozenek dwukrotnie straciła dziecko. Gwiazda udzieliła poruszającego wywiadu [WIDEO]

Od tego momentu para nie tylko jeszcze bardziej się ze sobą zżyła, ale także zaręczyła i wzięła ślub. Chociaż mają wspólne plany na przyszłość, na razie nie skupiają się na tym, by powiększyć rodzinę.

-Ja już bym chciał – przyznał Jan.

Ale teraz oboje mamy dobry moment w życiu. Szkoda mi to przerywać. Jak będzie dziecko, to super, nie mam z tym problemu. Ale nie będę na siłę planować – dodała Lenka.

Wygląda więc na to, że na wspólne dziecko Klimentów trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Zobacz: Wojciech Modest Amaro został szczęśliwym ojcem! Czwarte dziecko restauratora otrzymało imię jakiego w Polsce jeszcze nie było!


Jan Kliment, Lenka Klimentova - jesienna ramówka Polsat 2019

Jan Kliment, Lenka Klimentova - jesienna ramówka Polsat 2019

Jan Kliment i Lenka Klimentova – Polsat, ramówka jesień 2018

Jan Kliment i Lenka Klimentova – Polsat, ramówka jesień 2018

Jan Kliment i Lenka Kliment w

Jan Kliment i Lenka Kliment w "The Story of my life"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×