Jan Kliment i Lenka Klimentova poznali płeć dziecka w czasie rodzinnego przyjęcia. Będą mieli syna czy córkę?

Lenka Klimentova i Jan Klimet

Lenka Klimentova i Jan Klimet

Lenka Klimentova i Jan Kliment już niedługo zostaną rodzicami po raz pierwszy. Tancerka jest na półmetku ciąży, a małżonkowie poznali płeć dziecka. Będą mieli syna czy córkę?

Lenka Kliment i jej mąż Jan zdobyli popularność w momencie, gdy dołączyli do obsady programu Taniec z Gwiazdami. Małżonkowie wystąpili w kilku edycjach show, prowadząc kolejne gwiazdy w drodze do Kryształowej Kuli. Im samym również udało się znaleźć miejsce w show-biznesie. Dzięki udziałowi w popularnym programie stali się bardzo popularni, a Janek dostał nawet posadę w innym show. Dołączył do grona jurorów w programie Mam Talent, a na tym miejscu zstąpił Agustina Egurrollę. Regularnie pojawiał się jednak na trybunach tanecznego programu, gdzie w ostatniej edycji wspierał występującą w parze z Radkiem Liszewskim żonę.

Jesienią na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja formatu, ale tym razem bez ich udziału. Lenka z mężem spodziewają się pierwszego dziecka, a tancerka jest w końcówce czwartego miesiąca ciąży. Teraz poznali płeć dziecka.

Jan Kliment i Lenka Klimentova znają już płeć dziecka. Syn czy córka?

Jan i Lenka małżeństwem są od wielu lat, a pytania o wspólne dziecko zaczęły narastać. Para długo nie nie mogła pochwalić się szczęśliwą nowiną, chociaż jak zdradził tancerz, starali się o potomstwo już od dawna. Gdy doczekali się upragnionej ciąży, wszystko ogłosili fanom.

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu ,, A kiedy dziecko?”, ,, czy wy nie chcecie dzieci?” ,, dlaczego jeszcze nie macie dzieci jak jesteście tak długo razem?” ,, wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie” ,, macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?” I tak dalej i dalej… przez kilka lat. Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się. I w tym roku zostaniemy rodzicami! Jesteśmy prze szczęśliwi. dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS. Prosimy tylko oby trzymaliście za nas kciuki żeby byliśmy zdrowi bo gratulacje dopiero jak się urodzi – napisał tancerz na Instagramie.

Od tej pory szczęśliwa przyszła mama wrzuca do sieci kolejne zdjęcia, na których można zobaczyć, że jej brzuszek jest jeszcze mało widoczny. Małżonkowie poznali już jednak płeć dziecka. Przyznali, że lekarz tę informację przekazał jedynie mamie tancerki. Przyszła babcia trzymała tę wiedzę w tajemnicy i urządziła dla nich rodzinne przyjęcie, gdzie dowiedzieli się, czy będą mieli syna, czy córkę. Lenka wrzuciła do sieci nagranie.

My już wiemy to są cudowne przeżycia z najbliższymi, będą najpiękniejsze wspomnienia. Tylko moja mama wiedziała i taką niespodziankę zrobiła @yveta_rucka jedno jest pewne, będzie dziewczynka albo chłopczyk  ważne by było zdrowe – napisała Lenka.

Małżonkowie nie podzielili się jednak tą informacją z fanami. W momencie, w którym dowiadują się jakiej płci będzie ich pociecha, film dobiega końca. Jak wy obstawiacie?


Lenka Klimentova i Jan Kliment poznali płeć dziecka

Lenka Klimentova i Jan Kliment poznali płeć dziecka

Lenka Klimentova i Jan Kliment poznali płeć dziecka

Lenka Klimentova i Jan Kliment poznali płeć dziecka

Jan Kliment i Lenka Klimentova

Jan Kliment i Lenka Klimentova

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×