Szukaj

Syn Beaty Tadli stawia pierwsze kroki w show-biznesie! Udzielił bardzo szczerego wywiadu. “Zrobiłem parę głupot”

Beata Tadla syn

Syn Beaty Tadli udzielił pierwszego wywiadu

O Beacie Tadli zrobiło się bardzo głośno od czasu gdy okazało się, że wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Skandal z Jarosławem Kretem jedynie nakręcił zamieszanie wokół jej osoby, a co za tym idzie – media zaczęły przyglądać się bliżej również rodzinie Beaty. Jej syn, Janek Kietliński, stał się ostatnio oczkiem w głowie kolorowych magazynów, głównie przez wzgląd na zdjęcia z papierosem, które pojawiły się na jego Instagramie.

Beata wypowiadała się już w tym temacie, broniąc swojego jedynaka, ale media i tak doszły do wniosku, że jest rozpuszczony. Janek zdecydował się więc udzielić wywiadu w Fakcie i naprostować kilka szczegółów:

Mam wielu znajomych z zamożnych rodzin. Jeśli dostaję zaproszenie od kogoś takiego, to zabawa z nim nie wymaga ode mnie wkładu finansowego. Sam nigdy nie zorganizowałem żadnej zabawy dla swoich przyjaciół. Poza tym zawsze bawiłem się bardzo kulturalnie. Zrobiłem parę głupot, ale wydaje mi się, ze każdy w moim wieku ma do tego prawo. Jednak nigdy nie narobiłem sobie ani mojej mamie problemów.

Okazuje się również, że Janek jest bardzo przedsiębiorczy. Zamiast – idąc w ślady swoich rówieśników – brać pieniądze od rodziców, woli sam zając się swoimi finansami i zarobić na przyjemności:

Od września opiekuję się dziećmi znajomej. Dzięki temu dostaję około 100 zł w tygodniu, co zupełnie wystarcza na zabawę w weekendy. Ostatnio dostałem też pracę w kawiarni na bulwarach. Będę tam pracować w weekendy, a w wolnym czasie też w tygodniu. Może uda mi się zarobić trochę pieniędzy na wyjazd w wakacje

Mówi się, że dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej. Jak się okazuje – łatwiej może i mają, ale nie polegają jedynie na sławie i telewizyjnym blasku. Beata zdecydowanie może być z niego dumna!

43 letnia Beata Tadla to gorący wulkan zmysłowości i seksu! Czy zawsze była tak atrakcyjna? Te zdjęcia wszystko wyjaśniają!

Beata Tadla nie miała lekkiego dzieciństwa. Pierwszy raz mówiła o tym tak otwarcie. „Trudne warunki” [WIDEO]

Beata Tadla już zapomniała o Jarosłwie Krecie! Widziano ją nowym przystojniakiem! Wiemy co ich łączy! [WIDEO]


Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×