Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakównej zagra w jednym z najpopularniejszych seriali

Jan Englert i Beata Ścibakówna trzymają córkę pod kloszem! Załatwili jej rolę w serialu...

Jan Englert i Beata Ścibakówna trzymają córkę pod kloszem! Załatwili jej rolę w serialu...

Jan Englert i Beata Ścibakówna dbają o swoją córkę

Jan Englert w wieku 57 lat został ojcem po raz czwarty. Wychowanie w tym wieku dorastającej córki Heleny nie jest najłatwiejsze, a dodatkowo razem z jej mamą Beatą Ścibakówną są bardzo nadopiekuńczy. To wszystko wynik ich miłości i chęci zapewnienia córki jak najlepszego startu. Dziewczyna to bardzo docenia, ponieważ już niedługo pojawi się w serialu Na wspólnej dzięki pomocy rodziców.

Znajomi rodziny twierdzą, że 16-letnia Helena wychowywana jest pod kloszem. Przepaść pokoleniowa między nastolatka, a 73-letnim ojcem też z pewnością nie ułatwiają im porozumienia…

Rodzice Heleny wychowują ją pod kloszemNie pozwalali jej wychodzić na dwór, bawić się z rówieśnikami, obawiając się, że zostanie porwana dla okupu. Wszędzie woził ją szofer: rano szkoła podstawowa, po południu baletowa, a potem jeszcze tenis i lekcje angielskiego. Nic dziwnego, że przemęczona obowiązkami dziewczynka, dorastając zaczęła buntować się przeciwko rodzicom. Jak większość nastolatków, chciałaby czasem odciąć pępowinę od swoich bliskich.– mówi tygodnikowi Na żywo znajomy rodziny.

Po pewnym czasie szesnastolatka zaczęła dostrzegać zalety dorastania we wpływowej aktorskiej rodzinie. Jej tata jest znanym i szanowanym aktorem, dyrektorem Teatru Narodowego i pomógł jej postawić pierwsze kroki showbiznesie. Helena wystąpiła u boku mamy w filmie Układ zamknięty, a wkrótce ma dołączyć do obsady serialu Na Wspólnej.

Rozumie już, że to rodzice otworzyli jej drzwi do życia, o jakim rówieśnicy mogą tylko marzyćCały plan huczy, że Helena dołączy do obsady „Na Wspólnej” i że umożliwili jej to rodzice. Dla Helenki to duży stres, ale chętnie podjęła wyzwanie. Gdyby nie miała talentu aktorskiego, na nic nie zdałyby się koneksje jej rodziców. –komentuje informator Na żywo.

Tylko pozazdrościć rodziców, którzy martwią się i tak dbają o córkę! 🙂

Zobacz: Jan Englert ma problemy z córką! „Teraz jest gorszy okres w jej życiu”

Jan Englert

Jan Englert

Beata Ścibakówna z córką Heleną

Beata Ścibakówna z córką Heleną

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×