Szukaj

Jan Dąbrowski wygadał się, kiedy rodzi Sylwia Przybysz. To już bardzo niedługo

Jan Dąbrowski zdradził termin porodu

Jan Dąbrowski zdradził termin porodu

Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży. O swoim szczęściu poinformowała, jak jej brzuszek był już sporych rozmiarów. Kiedy poród? Wygadał się Jan Dąbrowski.

W połowie stycznia Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami. Powitali na świecie Polę, która stała się ich oczkiem w głowie. Partnerzy nieczęsto pokazują w sieci zdjęcia z córką. Chcą w ten sposób dać jej jak najwięcej prywatności, o czym informowali w jednym z postów w social mediach.

Oznajmili, że nie zamierzają ukrywać jej twarzy, mają zamiar dokumentować jej rozwój, bo są z niej bardzo dumni. Chcą jednak we wszystkim zachować równowagę.

Okazuje się, że ich rodzina znów się powiększy. Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży, o czym poinformowała na Instagramie, dodała zdjęcie, na którym pozuje z mężem w cieniu. Uwagę przyciąga zaokrąglony brzuszek piosenkarki. Gwiazda w opisie jasno dała do zrozumienia, że spodziewa się kolejnego dziecka.

3+1 – napisała.

Kiedy poród? Właśnie wygadał się Jan Dąbrowski.

Jan Dąbrowski zdradził termin porodu Sylwii Przybysz. Kiedy ponownie zostanie ojcem?

Przyszli rodzice w rozmowie z Plotkiem zdradzili, że znają już płeć dziecka. Na razie nie zamierzają jej jednak ujawniać:

Po rozmowie z naszą ukochaną położną i ginekologiem, namowach ze strony kuzyna górnika, a i fakcie, że budujemy dom, więc trzeba go kimś zapełnić, postanowiliśmy działać. Rodzice nasi byli przeszczęśliwi – a przynajmniej na takich wyglądali, zresztą nie potrafią kłamać, więc tak na pewno było. Jeśli chodzi o płeć – już wiemy na 90 proc. -mówił Jan.

Podczas tamtego wywiadu nie zdradził czy będzie miał druga córkę, czy może synka, tak samo jak tego, kiedy maluch się pojawi na świecie. Młodzi rodzice świetnie odnaleźli się w swojej roli, nic więc dziwnego, że ekscytują się na samą myśl o rodzeństwie dla Poli.

Sylwia pokazuje na Instagramie, jak pięknie się zaokrągla, a tymczasem Janek, w komentarzu do postu chłopaków z vogule.poland. Kiedy oni w swoim stylu dali ogłoszenie o tym, że chętnie przyjmą poród na YouTubie, on zapytał, czy mają czas w marcu. Nie ma więc wątpliwości, że to już bardzo niedługo.


Jan Dąbrowski wygadał się kiedy rodzi Sylwia Przybysz

Jan Dąbrowski wygadał się kiedy rodzi Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży

Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży

Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży

Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×