Ślub Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz. Panna młoda w cudnej sukni, a on? Elegancja jak z Jamesa Bonda

Ślub Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz

Ślub Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz wzięli ślub. Jak wyglądali państwo młodzi? Jak prezentowały się dekoracje? Kto się pojawił na uroczystości? Zdjęcia.

Sylwia PrzybyszJan Dąbrowski są influencerami, którzy osiągnęli niemały sukces. Między innymi wspólnie prowadzą kanał na YouTube, dzięki któremu zgromadzili wokół siebie sporą grupę fanów. Ich filmiki cały czas cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a internauci z zaciekawieniem podglądają, co się u nich dzieje. Mimo młodego wieku udało im się zbudować trwały i zgodny związek. Oboje od zawsze marzyli o dużej rodzinie, dlatego też szybko mogli sprawdzić się w roli rodziców. Wspólnie wychowują dwie córki, starszą Polę oraz jej młodszą siostrę, Nelę. Zdecydowali, że czas sformalizować relację.

Sylwia Przybysz jakiś czas temu zdradziła nieco szczegółów z przygotowań do ślubu naszej reporterce. Nie chciała jednak zdradzić zbyt wielu szczegółów na temat swojej sukni ślubnej.

Po pół roku dalej twierdzę, że mimo wszystko nie zdradzę. Będzie więcej niż jedna, dlatego nie chcę skupiać się na tym, jak będzie wyglądała i zależy mi na tym, żeby każda była inna. Żeby w ogóle nie miały elementów wspólnych. Nadal uważam, że powinna to być niespodzianka dla wszystkich gości, mojego męża i dla fanów. Jestem tu po przymiarkach, będzie to suknia od Violi Piekut. Na tym się skupiam i śledzę wszelkie inspiracje związane ze ślubami, weselami. Wszystko zbieram.

Opowiedziała też o planach na podróż poślubną.

Pomysł jest. Nawet zaczęliśmy się rozglądać. Myśleliśmy o jakiś ciepłych krajach, typu Malediwy. Zawsze chciałam tam polecieć, teraz jest taka okazja, żeby spełnić to marzenie. Ale też zaczęliśmy się zastanawiać, czy nie dobrym rozwiązaniem byłoby wybrać się w miejsce, w którym możemy pozwiedzać typu Nowy Jork. Na pewno zwiedzanie z dzieciaczkami jest trudniejsze, więc zastanawiamy się, czy nie wykorzystać tej podróży wspólnej nastawionej na zwiedzanie.

Zdradziła też, że przed uroczystością mają z Jasiem sporo pracy:

Nie zastanawiamy się w ogóle, jeśli chodzi o prezenty ślubne. Mamy inne problemy na głowie. Noclegi dla gości, transporty. Jest tego naprawdę bardzo dużo, bo wesele jest 600 km od mojego domu rodzinnego. Na razie o takich szczegółach nie myślimy, póki co – sprawy organizacyjne.

W końcu przyszedł długo wyczekiwany dzień. Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz wzięli ślub. Zobaczcie zdjęcia.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz wzięli ślub

Po miesiącach przygotowań nadszedł ich wielki dzień. Przybysz i Dąbrowski jakiś czas temu zdradzili, że wesele odbędzie się w miejscowości, gdzie w górach gdzie mają swój wakacyjny domek.

25 czerwca Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub. Pierwsze zdjęcia pojawiły się już około 16.00. Szczęśliwi państwo młodzi, podzielili się między innymi wideo z samochodu. Mężczyzna pokazał też, jak wygląda, publikując zdjęcie z balkonu – postwił na bordową marynarkę smokingową o klasycznym kroju, czarne spodnie i białą koszulę z muchą. Sylwia ma na sobie niesamowitą białą kreację i welon. Wyglądają idealnie.

Pierwsze zdjęcia ze ślubu w naszej galerii.


Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski - ślub

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski - ślub

289754703_699040237860249_26891346363049972_n
289401105_1063763781221467_7680096370439455082_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×