Szukaj

Syn Natalii Kukulskiej zaskoczył metamorfozą! Słodki Jaś zapuścił brodę i zmienił się w męskiego Jana!

Jan Dąbrówka zapuścił brodę. Swoją metamorfozą syn Natalii Kukulskiej pochwalił się na Instagramie. Nastolatek zmienia się w mężczyznę.

Natalia Kukulska, mimo że na scenie gości od lat, wciąż jest jedną z piosenkarek wiodących prym na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda regularnie daje koncerty, na które przychodzą tłumy. Świetnie też sprawdza się w roli organizatora muzycznych wydarzeń – ostatnia przygotowała wzruszające widowisko Życia mała garść, podczas którego razem z plejadą gwiazd uczciła zmarłych rodziców. Artystka ma rzeszę wiernych fanów, którzy jej życie prywatne mogą podglądać na Instagramie.

Piosenkarka już dawno temu postawiła wyraźną granicę między pracą a rodziną, którą stara się bardzo chronić. Gwiazda razem ze swoim ukochanym, Michałem Dąbrówką, doczekała się trójki dzieci. Dwóch uroczych córek i syna Jana, który poszedł w ślady rodziców – plotki głoszą, że od października rozpocznie studia muzyczne w Londynie.

Chociaż Natalia jest oszczędna w publikowaniu rodzinnych zdjęć, jej najstarszy syn co jakiś czas dzieli się ze znajomymi i swoimi pierwszymi fanami ważnymi wydarzeniami ze swojego życia. Młody mężczyzna jest bowiem niezwykle utalentowanym perkusistą, tworzy własną muzykę i za chwilę zawładnie estradą tak jak niegdyś jego mama. Jan zmienia się także w niezłego przystojniaka. Po Natalii odziedziczył delikatną cerę, ale już jakiś czas temu zdecydował się na zupełnie nowy wizerunek. Zapuścił brodę, przez którą z dnia na dzień stał się klonem swojego ojca.

Janek swoim bardziej męskim wizerunkiem pochwalił się niedawno na Instastory. Trzeba przyznać, że broda niezwykle mu pasuje i sprawia, że wygląda na starszego niż pokazuje metryka.

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej na wiejskiej zabawie! Jan Dąbrówka ze śliczną partnerką nieźle zaszaleli ze strojami!

Zobacz: Natalia Kukulska o występie córki na koncercie pamięci Anny Jantar. Tak widzi jej muzyczną karierę

Zobacz: Natalia Kukulska pokazała szałowe zdjęcie ze studniówki syna! 19-letni Jan wyrósł na filmowego przystojniaka!


Do kogo bardziej podobny jest Jan Dąbrówka?

×