Szukaj

Córka Borysewicza mogłaby zawstydzić Anję Rubik. Alicja skończyła 23 lata i wygląda jak ideał

Jan Borysewicz

Jan Borysewicz

Alicja Borysewicz to młodsza córka Jana Borysewicza, która dziś świętuje 23. urodziny. Jak wygląda? Gdzie mieszka i jakie studia skończyła? Sprawdziliśmy.

Jan Borysewicz to lider Lady Pank oraz niezwykle zdolny gitarzysta i kompozytor. To on skomponował takie hity dla swojego zespołu jak: Mniej niż zero, Kryzysowa narzeczona czy Zostawcie Titanica. Napisał też wiele przebojów dla innych gwiazd m.in. dla Piotra Cugowskiego, Budki Suflera, Pawła Kukiza i Ani Wyszkoni.

W latach 80. wraz ze swoim zespołem był u szczytu popularności. Nastolatki kochały się w nim na zabój.

Był czas, mieszkałem wtedy w bloku na Sadybie, że wciąż klatka schodowa była wymalowana w serca, napisy „Kocham cię”, kwiaty. Czasem tylko w nocy mogłem wyjść z domu, bo inaczej dopadał mnie tłum rozhisteryzowanych nastolatek – mówił w Gali.

Ma dwie córki. Starsza, 40-letnia Joanna, to owoc związku z pierwszą żoną – Danutą Borysewicz. 23-letnia Alicja, która właśnie dziś świętuje swoje urodziny, pochodzi z małżeństwa z Patrycją Sinkowską. To właśnie wobec młodszej córki muzyk, który nigdy nie stronił od alkoholu, narkotyków i innych używek, ma niezwykły dług wdzięczności.

Zawsze ostro imprezowałem. Balangi trwały czasem kilka tygodni. Gdy spadłem ze schodów i trafiłem do szpitala, powiedziałem sobie, że już nie upadnę – opowiadał na łamach „Twojego Stylu”.

Kim jest Alicja Borysewicz?

Podobno Alicja bardzo wspierała ojca w wychodzeniu z nałogu. Dziś Alicja Borysewicz wraz ze swoją matką mieszkają we Włoszech. Z jej profilu na Instagramie wynika też, że zakończyła studia na wydziale prawa prestiżowego Università Roma Tre. Jan często ją odwiedza.

Z okazji 23. urodzin Alicji, lider Lady Pank pokazał urokliwe archiwalne zdjęcie ze swoją córką, które podpisał:

Kochanie, wszystkiego najlepszego na Twoje 23 urodziny. Kocham Cię.

Posypały się także życzenia od fanów i znajomych muzyka:

  • Wszystkiego dobrego dla córci.
  • Zdjęcie cudowne. Wszystkiego najpiękniejszego.
  • Sto lat dla Alicji.

My zajrzeliśmy na prywatny profil Alicji. To piękna dziewczyna o idealnej figurze, która mogłaby być modelką. Życzymy dużo szczęścia.


Jan Borysewicz z córką Alicją

Jan Borysewicz z córką Alicją

Alicja Borysewicz – córka Janusz Borysewicza

Alicja Borysewicz – córka Janusz Borysewicza

Alicja Borysewicz – córka Janusz Borysewicza

Alicja Borysewicz – córka Janusz Borysewicza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×