Jan Bednarek zostanie ojcem. Jego śliczna narzeczona pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem: „Połowa za nami”

Jan Bednarek i Julia Nowak

Jan Bednarek i Julia Nowak

Jan Bednarek zostanie ojcem, o czym w mediach społecznościowych poinformowała jego ukochana Julia Nowak, która pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Jan Bednarek zdobył popularność podczas mundialu w 2018 roku. Wrócił z Rosji do Polski z podniesioną głową. Jako jedyny z naszej reprezentacji strzelił gola w meczu z Japonią. Piłkarz na co dzień gra w barwach angielskiego Southampton, z którym w 2017 roku podpisał pięcioletni kontrakt. 14 kwietnia 2018 roku zadebiutował w Premier League, zdobywając bramkę w 60. minucie przegranego 2:3 spotkania z Chelsea.

Bednarek spełnia się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym. Jest zaręczony z Julią Nowak, z którą poznał się przez internet. Sportowiec napisał do swojej aktualnej narzeczonej na Snapchacie i tak się zaczęło. Kontakt utrzymywali niemal codziennie, potem doszło do ich spotkania, na którym od razu zaiskrzyło:

Pierwszy raz na żywo zobaczyłam go na meczu Polska-Kazachstan, gdzie najpierw poznałam jego menadżerów, następnie rodziców Janka i potem dopiero Jego! Od razu zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie ma większej miłości! – wspominała Julia Nowak.

Jan Bednarek oświadczył się swojej ukochanej w zeszłym roku podczas wakacji w Grecji. Wybrał dla niej pierścionek, który z daleka przyciąga uwagę (zdjęcia tutaj).

Jan Bednarek zostanie ojcem. Julia Nowak ma duży brzuch

Narzeczeni wkrótce sprawdzą się w nowej roli. Julia Nowak jest w ciąży, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie w dniu swoich 24. urodzin. Opublikowała zdjęcie w bieliźnie, na którym prezentuje sporych rozmiarów krągłości. Delikatnie uśmiecha się do obiektywu, trzyma rękę na brzuszku, który nazywa „wielkanocną pisanką”. W opisie zdradziła, że połowa czasu oczekiwania na rozwiązanie już za nią:

Nasza wielkanocna pisanka! Połowa za nami. BĘDĘ MAMĄ!!

Jan Bednarek jak dotąd nie odniósł się do publikacji narzeczonej. Na swoim Instastory opublikował jedynie ich wspólne zdjęcie opatrzone życzeniami urodzinowymi dla solenizantki. Na uwagę zasługuje poza zakochanych, w której Julia zasłoniła brzuch.

Internauci w komentarzach ruszyli z gratulacjami. Trzymają kciuki za szczęśliwy poród:

  • Wow chyba jajek się najadłaś. Piękna mama, gratulacje.
  • Najpiękniejsza wiadomość z rana! Gratulacje kochani!
  • Ogromne gratulacje. Wszystkiego dobrego dla Was, niech maleństwo dobrze się rozwija.

Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do wpisów i życzy przyszłym rodzicom samych przyjemnych chwil z maluszkiem.


Jan Bednarek zostanie ojcem. Julia Nowak pokazała brzuszek

Jan Bednarek zostanie ojcem. Julia Nowak pokazała brzuszek

Jan Bednarek i Julia Nowak

Jan Bednarek i Julia Nowak

Jan Bednarek oświadczył się Julii Nowak

Jan Bednarek oświadczył się Julii Nowak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×