Szukaj

Tom Cruise i Jamie Foxx spiskują przeciwko Katie Holmes. To dopiero cios dla aktorki

Katie Holmes niedawno rozstała się z Jamie Foxx'em. Bardzo to przeżyła. Teraz tabloidy donoszą, że otrzymała kolejny cios - jej ex zaprzyjaźnił się z Tomem Cruise'm. Zobaczcie, gorzej być nie mogło.

Związek Katie Holmes i Jamieo Foxx’a właśnie się rozpadł. Jak donosi zagraniczna prasa, partnerzy podobno od miesięcy czuli, że się od siebie oddalają. Aktorka bardzo przeżyła rozstanie. Miała bardzo stracić na wadze. Teraz dochodzi kolejny cios. Podobno Jamie zaprzyjaźnił się z Tomem Cruise’m.

Zobacz: Wychudzona Katie Holmes na okładce tabloidu. Tak przerażających zdjęć nie miała nawet Angelina Jolie

Jak Jamie Foxx poznał się z Tomem Cruisem i Katie Holmes?

Cruise i Foxx wystąpili razem w thrillerze Collateral z 2004 roku, rok przed tym, jak Cruise zaczął spotykać się z Holmes. Aktorzy zaprzyjaźnili się podczas pracy nad filmem. Podobno Katie i Foxx natychmiast po jej rozwodzie, zaczęli romans. Źródło mówi:

Wszyscy zapomnieli, że jedynym powodem, dla którego Katie i Jamie znają się, jest Tom Cruise. Jamie był kiedyś przyjacielem Toma. Był z nimi dosłownie od pierwszego dnia, kiedy Tom i Katie zaczęli się spotykać. Po ich brzydkim rozstaniu, przyjaźń Foxx’a i Cruise’a również się rozpadła, ale teraz Tom i Jamie naprawiają zerwaną więź.

Zobacz: Natalia Siwiec wróciła na Instagram i zdradziła, co się z nią działo! Przez tydzień nie dawała o sobie znać

Co na to Katie Holmes?

Katie Holmes bardzo przeżyła rozstanie z Jamie Foxxem. Planowali razem dziecko, a potem od odszedł i od razu zaczął żyć pełnią życia. Informacja o tym, że on odnawia swoją przyjaźń z jej byłym mężem, dodatkowo ją pogrążyła. Przypominamy, że Holmes i Cruise rozstali się w bardzo nieprzyjemny sposób. Długo przygotowywała się do ogłoszenia całemu światu, że jej małżeństwo się skończyło. Doskonale wiedziała, że wywoła medialną burzę. Do ostatniej chwili trzymała wszystko w tajemnicy. Zadbała o to, aby jej mąż niczego się nie spodziewał. Dosłownie uciekła od niego, bo nie mogła życ w związku, który całkowicie ją ograniczał.

Zobacz: Katie Holmes przyłapana z wielkim ciążowym brzuchem! Tabloid opublikował zdjęcia! Jest coś jeszcze


Katie Holmes

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie Holmes

Suri Cruise 2012 r.

Suri Cruise 2012 r.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×