Szukaj

Brat księżnej Kate oświadczył się ślicznej Alizee. Pokazał zaręczynowe zdjęcie. Patrzymy na pierścionek – jest piękny!

James Middleton zaręczył się. Z kim?

James Middleton zaręczył się. Z kim?

James Middleton i Alizee Thevenet zaręczyli się. Brat księżnej Kate oświadczył się swojej pięknej partnerce. Kim jest jego narzeczona i jaki pierścionek dostała? Sprawdź.

Wielka radość zapanowała wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Brat księżnej Kate oświadczył się swojej pięknej, francuskiej partnerce – Alizee. Radosną nowinę przekazał za pośrednictwem Instagrama. Kim jest ukochana przystojnego Jamesa Middletona?

Zobacz: Brat księżnej Kate pokazał swoją ukochaną rozebraną prawie do rosołu! Z całą pewnością ta fotka przypadnie do gustu starszej siostrze!

James Middleton zaręczył się. Brat księżnej Kate pokazał narzeczoną

Brat księżnej Kate na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie z ukochaną, na której palcu błyszczy piękny pierścionek zaręczynowy z dużym, ciemnym kamieniem.

Powiedziała „OUI” (tak po francusku). Nasz sekret został upubliczniony, ale nie możemy być bardziej szczęśliwsi mogąc podzielić się tym newsem – napisał James

W komentarzach pod wpisem możemy przeczytać wiele pozytywnych słów. Bardzo dużo osób gratuluje młodej parze i już nie może się doczekać, aż odbędzie się kolejny „królewski” ślub, z takim rozmachem, jak u Pippy Middleton.

Przypomnijmy: Prawie “królewski” ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa! Tak wyglądała suknia ślubna siostry księżnej Kate

Kim jest Alizee Thevenet – narzeczona Jamesa Middletona?

Alizee Thevenet pochodzi z Francji, ale obecnie zamieszkuje w Londynie. Poza śliczną buzią i boskim ciałem, ma również głowę nie od parady. Pracuje jako analityk finansowy w jednej z najbardziej prestiżowych firm w londyńskim City, a jej profil na Linked zdradza, że mieszkała w 6 różnych państwach na przestrzeni ostatnich lat.

Ich związek od początku budził wiele kontrowersji, głównie ze względu na pochodzenie Alizee (Brytyjczycy i Francuzi nie pałają do siebie zbyt wielką miłością). Obecnie jednak para dostała już błogosławieństwo od całej rodziny, a swoje gratulacje przekazali nawet książęta Cambridge.


James Middleton zaręczył się się z Alizee Thevenet

James Middleton zaręczył się się z Alizee Thevenet

Pierścionek zaręczynowy Alizee Thevenet

Pierścionek zaręczynowy Alizee Thevenet

James Middleton z dziewczyną

James Middleton z dziewczyną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×