Szukaj

Brat księżnej Kate pokazał swoją ukochaną rozebraną prawie do rosołu! Z całą pewnością ta fotka przypadnie do gustu starszej siostrze!

James Middleton i księżna Kate

James Middleton i księżna Kate

Młodszy brat księżnej Kate, po kilkuletniej walce z depresją, wraca do życia. James Middleton pojawił się już z siostrą na Wimbledonie, a teraz pochwalił się wdziękami swojej nowej partnerki. Zobaczcie jaką ma śliczną dziewczynę.

James Middleton jest młodszym bratem księżnej Kate i Pippy Middleton. Wiadomo, że syn Carole i Michaela Middletonów jest biznesmenem, jednak nie zasłynął w mediach jak jego rodzeństwo. James od kilku lat zmaga się z chorobą psychiczną, która sprawiła że mężczyzna żyje w cieniu sławnych sióstr i raczej stroni od mediów. James udzielił ostatnio szczerego wywiadu dla Daily Mail, w którym z detalami opowiedział o swojej depresji i zespole ADD, z którymi walczy. Z rozmowy wynika, że brat księżnej Kate chodzi na terapię, która w znacznym stopniu pomogła mu wrócić do normalnego życia.

Dopadało mnie każdej nocy. Katatonia nieistniejących dźwięków grała mi w głowie. Czułem się, jakby ktoś przestawiał mi w głowie stacje radiowe i nie przejmował się tym, że audycja wciąż się zmienia – opisywał swoją chorobę.

Okazuje się, że James od niedawna czuje się znacznie lepiej, towarzyszył nawet księżnej Kate podczas rozgrywek na Wimbledonie. W ostatnim czasie w chorobie pomaga mu także nowo poznana dziewczyna, którą jest Alizee Thevenet. James przy zmysłowej blondynce stanął na nogi, sprawia wrażenie szczęśliwego i zdrowego mężczyzny. James Middleton jest zakochany po uszy w Alizee, ostatnio pochwalił się nawet zmysłowym zdjęciem swojej dziewczyny.

Na Instagramie brata księżnej Kate pojawiło się szałowe zdjęcie ukochanej Jamesa. Alizee pozuje w seksownym bikini!

James Middleton być może już w najbliższym czasie stanie na ślubnym kobiercu. Jak widać jego partnerka prezentuje się znakomicie, zatem rodzina królewska przyjmie ją do rodziny z otwartymi ramionami.

Czekamy na ślub.

James Middleton ma królewski gust! Uwiódł prawdziwą ślicznotkę, ale uroda to nie jedyna jej zaleta!

James Middleton jest ciężko chory. Brat księżnej Kate zmaga się z okropną przypadłością

Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!


James Middleton pokazał swoją dziewczynę w bikini

James Middleton pokazał swoją dziewczynę w bikini

James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,

James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,

James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,

James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×