Sekretny Instagram Jamesa Middletona ujawniony! Co publikuje przystojny brat księżnej Kate?

James Middleton instagram

James Middleton instagram

James Middleton ma konto na Instagramie

James Middleton, brat księżnej Kate, ma sekretne konto na Instagramie. Co na nim publikuje? Jakie zdjęcia? Czego możemy się o nim dowiedzieć? Zobaczcie sami!

James Middleton w ostatnich tygodniach zrobił się niezwykle popularny w międzynarodowej prasie. Jego wizyty na królewskich ślubach były szeroko komentowane, ale dopiero od czasu porodu Pippy Middleton zrobiło się o nim głośno. W mediach mówi się, że jest najprzystojniejszym Brytyjczykiem z wyższych sfer – w rankingu przegonił nawet księcia Harry’egoksięcia Williama – ale co naprawdę wiadomo o młodszym bracie przyszłej królowej Wielkiej Brytanii? Okazuje się, że James ma sekretne konto na Instagramie, z którego możemy się sporo dowiedzieć!

Młodszy brat księżnej Kate ma własną firmę, która zajmuje się produkcją słodyczy. Współpracuje z rodzicami, Carole MiddletonMichaelem Middletonem, którzy od 30 lat zajmują się produkcją gadżetów na przyjęcia. Na jego koncie można znaleźć zdjęcia spersonalizowanych pianek ze zdjęciami kupujących, ale nie tylko to. Dominują bowiem… zdjęcia jego psów! James zajmuje się hodowlą angielskich spanieli, a jego ulubienica i duma nazywa się Elle. Jest również fanem żeglugi i motoryzacji. Nie gardzi też sportem – pochwalił się nawet zdjęciami z maratonu, w którym wziął udział z Pippą Middleton.

Czym jeszcze się zajmuje? Zobaczcie zdjęcia!

James Middleton ma królewski gust! Uwiódł prawdziwą ślicznotkę, ale uroda to nie jedyna jej zaleta!

Siostra księżnej Kate trzy miesiące po porodzie paraduje w seksownym bikini na wakacjach! Pippa Middleton wygląda jak nastolatka!

Tak wygląda syn Pippy Middleton! Wszyscy zachwycają się dzieckiem siostry księżnej Kate!


James Middleton i Pippa Middleton - Instagram

James Middleton i Pippa Middleton - Instagram

James Middleton - co publikuje na Instagramie?

James Middleton - co publikuje na Instagramie?

James Middleton - co publikuje na Instagramie?

James Middleton - co publikuje na Instagramie?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×