Szukaj

Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

Zdjęcie (1) Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

[1/9] James Middleton - co publikuje na Instagramie?

Zdjęcie (2) Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

[2/9] James Middleton - co publikuje na Instagramie?

Zdjęcie (3) Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

[3/9] James Middleton - co publikuje na Instagramie?

Zdjęcie (4) Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

[4/9] Pippa i James Middleton – rodzeństwo księżnej Kate – na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Zdjęcie (5) Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

[5/9] James Middleton z dziewczyną

Zdjęcie (6) Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

[6/9] Pippa Middleton pokazał się trzy miesiące po porodzie

Zdjęcie (7) Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

[7/9] Brat księżnej Kate bez koszulki. James Middleton na treningu

Zdjęcie (8) Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

[8/9] Pippa Middleton w ciąży na slubie księżniczki Eugenii

Zdjęcie (9) Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

[9/9] James Middleton i Donna Air zakończyli związek

×