Szukaj

Brat księżnej Kate chciał popełnić samobójstwo. Jego słowa mrożą krew w żyłach

James Middleton chciał popełnić samobójstwo. Brat księżnej Kate cierpi na depresję, która niemal doprowadziła go do najgorszego. Kto pomógł mu wyjść na prostą?
Brat księżnej Kate cierpi na depresjęBrat księżnej Kate cierpi na depresję

Brat księżnej Kate cierpi na depresję

James Middleton zmaga się z depresją. Brat księżnej Kate swoją chorobę ukrywał przez wiele miesięcy. W pewnym momencie postanowił przerwać milczenie. W ten sposób udowodnił, że przypadłość ta może dopaść każdego – nawet osoby, których życie na pozór wydaje się szczęśliwe.

Zobacz: Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

James Middleton chciał popełnić samobójstwo

James o swojej depresji opowiedział na łamach dziennika The TelegraphBrat księżnej Kate przyznał, że choroba utrudniała mu funkcjonowanie w codziennym życiu życiu. Paraliżowała go do tego stopnia, że nie mógł nic zrobić:

Nie mogłem nic zrobić. Nie mogłem spać, nie mogłem czytać książek, nie mogłem jeść. Usunąłem się ze wszystkiego – podkreślał mężczyzna.

Zobacz: James Middleton jest ciężko chory. Brat księżnej Kate zmaga się z okropną przypadłością

James Middleton - co publikuje na Instagramie?

Doszło do tego, że w pewnym momencie chciał się usunąć z życia swoich bliskich. U mężczyzny zaczęły występować myśli samobójcze. Przyznał, że był bardzo blisko targnięcia się na własne życie.

Miejsce, w jaki byłem kilka lat temu, było tak blisko drugiego końca skali, jak to tylko możliwe.

Co więc go przed tym zatrzymało? Okazuje się, że duży wpływ miała rodzina. Chociaż bardzo trudno Jamesowi rozmawiało się z bliskimi, świadomość, że mógłby ich opuścić, powstrzymywała go przed najgorszym. Ne chciał także zostawić swoich psów, z którymi także czuł się związany.

Brat księżnej Kate udał się na terapię. Czy są efekty?

James udał się na terapię, podczas której mógł liczyć na wsparcie rodziny – w tym księżnej Kate, która pojawiała się podczas jednego ze spotkań z psychologiem. Od momentu, w którym Middleton poddał się leczeniu, jego życie bardzo się zmieniło. Pracuje dla organizacji charytatywnej Pets As Therapy, w którym szerzy przesłanie, że zwierzęta mogą pomóc ludziom dojść do pełni zdrowia.

James Middleton - co publikuje na Instagramie?

James Middleton – co publikuje na Instagramie?

Efekty leczenia widać gołym okiem. Niedawno Middleton zaręczył się ze swoją dziewczyną, Alizee Thevenet, z którą spotyka się od ponad roku. James nie może się doczekać, aby zamieszkać z przyszłą żoną i ukochanymi psami pod jednym dachem. W wywiadzie przyznał, że teraz jest gotowy, by „wziąć na siebie wszystkie obowiązki”.

Zobacz: James Middleton ma królewski gust! Uwiódł prawdziwą ślicznotkę, ale uroda to nie jedyna jej zaleta!


James Middleton zaręczył się się z Alizee Thevenet

James Middleton zaręczył się się z Alizee Thevenet

James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,

James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,

James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,

James Middleton i Pippa Middleton na Wimbledonie,

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×