Szukaj

Nowa data premiery „James Bond: No Time To Die”. Film nie trafi do kin w kwietniu. Ponure informacje dla fanów

James Bond – No Time To Die

James Bond – No Time To Die

Data premiery No Time To Die znów została przesunięta. Kiedy nowy James Bond trafi do kin? Pojawiły się nowe doniesienia.

Seria filmów o Jamesie Bondzie obejmuje aż 25 kolejnych części. Przygody agenta 007 pojawiły się na ekranach kich po raz pierwszy w 1962 roku. Są one ekranizacją serii książek Iana Fleminga i stały się jedną z najbardziej kasowych produkcji w historii światowego kina. Zarobiły już ponad 7 milionów dolarów. Do tej pory w rolę agenta królowej Wielkiej Brytanii wcieliło się aż 6 aktorów: Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan i Daniel Craig.

James Bond stał się już kultową postacią. Jest bardzo eleganckim i przystojnym mężczyzną ze wszechstronnym wykształceniem i wielkim obyciem. Potrafi zachować się w każdej sytuacji. Nosi idealnie skrojone garnitury i porusza się widowiskowymi samochodami. Ma też duszę prawdziwego amanta, który otacza się pięknymi kobietami. Jego ulubionym drinkiem jest martini z wódką – „wstrząśnięte niezmieszane”. Bond włada biegle kilkoma językami i pracuje jako brytyjski tajny agent w misjach na całym świecie.

Nowa data premiery filmu No Time To Die

Jak do tej pory mogliśmy zobaczyć aż 24 części filmu. Pierwszą z nich był Doktor No. A ostatni, 24., pod tytułem Spectre miał swoją premierę w 2015 roku. Od 2006 roku w roli Jamesa Bonda możemy oglądać Daniela Craiga. Wcielił się on także w agenta 007 w ostatniej części filmu, czyli No Time To Die. Jest to piąty i zarazem ostatni film, w którym zobaczymy brytyjskiego aktora w roli Bonda.

Data premiery No Time To Day najpierw zaplanowana była na 10 kwietnia 2020. Przez pandemię produkcja postanowiła zmienić plany i ustaliła, że film znajdzie się w kinach w listopadzie minionego roku, później jego premierę przesunięto na 2 kwietnia 2021. Niestety tak się nie stanie.

Ze względu na to, że kina w większości krajów na świecie nadal są zamknięte, a sytuacja z pandemią jeszcze się nie unormowała, podjęto decyzję, o odwołaniu zaplanowanej na kwiecień premiery i przesunięto ją na nowy termin. Produkcja zdecydowała, że No Time To Day trafi do kin 8 października 2021.

Oby tym razem wszystko poszło zgodnie z planem.

Zwiastun Jamesa Bonda:


James Bond - No time to die

James Bond - No time to die

Plakat promujący James Bond Spectre. Polska premiera 6 listopada 2015

Plakat promujący James Bond Spectre. Polska premiera 6 listopada 2015

Daniel Craig James Bond - Instagram

Daniel Craig James Bond - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×