Szukaj

Piosenka do nowego Bonda nagrana. O wykonanie hitu walczyli Beyonce i Ed Sheeran, ale wygrał ktoś inny

No Time To Die – piosenka, która będzie promowała kolejną część historii agenta 007. Film wejdzie do kin 2 kwietnia.
James Bond 007

James Bond 007

Billie Eilish jest najmłodszą artystką, która zaśpiewa utwór promujący film o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości. W grudniu 2019 roku, młoda amerykańska wokalistka skończyła dopiero 18 lat. W branży mówi się, że konkurowały z nią m.in. Beyonce, Dua Lipa, Jack Savoretti i Ed Sheeran, ale Billie nie dała im żadnych szans. Podobno jej utwór jest niezwykle poruszający i wyciska łzy.

Kto napisał piosenkę Billie Eilish do Bonda?

Bondowy utwór No Time To Die skomponowała Billie Eilish z pomocą swojego brata, Finnease’a  O’Connelle’a. Mężczyzna był także współtwórcą jej ostatniego albumu When We All Fall Asleep, Where Do We Go?. Jak donosi BBC, producenci Bonda, Michael G. Wilson i Barbara Broccoli, określili utwór mianem niezwykle potężnego i poruszającego, dodali też, że został idealnie wpleciony w scenariusz.

James Bond to najlepsza seria filmów, jaka kiedykolwiek istniała. Nadal jestem w szoku. To wariactwo, że jestem częścią tego wszystkiego – komentuje wokalistka, która przyznała, że była zaszczycona propozycją.

Billie Eilish – American Music Awards 2019, kreacja: Burberry

Billie Eilish – American Music Awards 2019, kreacja: Burberry

Billie Eilish jako wybraniec Bonda!

Wielu artystów marzy, o tym, żeby napisać piosenkę dla Jamesa Bonda, ale tylko nielicznym się udaje. Ed Sheeran był tak zdeterminowany, że pomimo iż nikt go nie prosił o taką piosenkę, to i tak sam postanowił napisać utwór dla agenta 007.

W przypadku motywu do Bonda, to tak naprawdę napisałem go około trzy lata temu, tak na wszelki wypadek. Jeśli kiedykolwiek, ktoś z twórców do mnie zadzwoni, powiem im: proszę bardzo, piosenka jest gotowa – zdradził Ed podczas rozmowy w programie The Late Late Show i dodał, że teraz czeka na telefon od twórców serii.

Ale jak widać, twórcy wybrali Billie Eilish:

Tylko prawdziwi wybrańcy nagrywają piosenki tytułowe do Bonda. Jestem wielkim fanem Billie i Finnease’a. Ich kreatywność i talent nie mają sobie równych. Nie mogę się doczekać aż widzowie usłyszą to, co stworzyli. To świeża, nowa perspektywa dla serii, która odbije się szerokim echem – napisał reżyser filmu Cary Joji Fukunaga.

Czy utwór Billie Eilish stanie się takim „bondowym” hitem jak choćby Golden Eye Tiny Turner albo Skyfall Adelle?


Billie Eilish

Billie Eilish

Billie Eilish - Instagram

Billie Eilish - Instagram

Billie Eilish - Instagram

Billie Eilish - Instagram

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×