Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala. Konieczna była operacja. Przy łóżku czuwa jego ukochana

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak przebywa w szpitalu. Piłkarz wrzucił do sieci zdjęcie, na którym pokazał się ze sporym opatrunkiem pooperacyjnym na twarzy. U jego boku czuwa ukochana. Co się stało?

Jakub Rzeźniczak trzy miesiące temu stracił syna. Piłkarz był związany z Magdaleną Stępień, ale rozstali się, jeszcze zanim jeszcze ich dziecko przyszło na świat. Chłopiec, mając zaledwie pół roku zachorował na nowotwór. Pomimo heroicznej walki nie udało się go uratować. Piłkarz trzy miesiące po śmierci Oliwierka wspominał chłopca w sieci.

Trzy miesiące temu odszedł Oliwierek… Wciąż mam przed oczami ten moment jak przestawał oddychać, gdy trzymałem go za rękę. Nigdy o tym nie zapomnę. Był zawsze uśmiechnięty tak jak ja. Walczył z uśmiechem. Ja też walczę poprzez uśmiech, pozytywne nastawienie, energię, którą dostaje od osób mi bliskich, dzięki którym życie z dnia na dzień znów staje się bardziej kolorowe. Oliś zawsze będziesz w moim sercu… – pisał w social mediach.

Piłkarz pomimo wielkiej traumy stara się żyć normalnie i być pozytywnie nastawiony do życia. W sieci publikuje posty, na których widzimy, jak wygląda jego codzienność u boku ukochanej. Razem z Pauliną są po zaręczynach i snują ślubne plany. Teraz jednak sportowiec trafił do szpitala. W sieci zamieścił relację z hospitalizacji i pokazał spory opatrunek.

Jakub Rzeźniczak w szpitalu. Co się dzieje?

Jakub Rzeźniczak nowym postem może nieco zaniepokoić swoich fanów. Piłkarz wrzucił do sieci zdjęcie, na którym widzimy go w szpitalnym łóżku. Widzimy na jego twarzy opatrunek. Wygląda na to, że sportowiec poddał się operacji nosa. Widać jednak, że czuje się lepiej, ponieważ czekając na to aż zagoją się rany ogląda serial Przyjaciele.

Piłkarz może też liczyć na wyjątkową opiekę. U jego boku cały czas jest jego narzeczona, Paulina Nowicka. Widać, że czule opiekuje się ukochanym. Kuba nie pochwalił się jednak, czy zabieg był koniecznością, czy jedynie kosmetyczną poprawką.


Jakub Rzeźniczak w szpitalu

Jakub Rzeźniczak w szpitalu

Jakub Rzeźniczak w szpitalu

Jakub Rzeźniczak w szpitalu

Paulina Nowicka dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka

Paulina Nowicka dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×