To dlatego Jakub Rzeźniczak z narzeczoną świętowali Boże Narodzenie już w listopadzie! Hot zdjęcia Pauliny w bikini nie zostawiły wątpliwości

Jakub Rzeźniczak, Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak, Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak z narzeczoną przygotowali się na Boże Narodzenie już w listopadzie. Fani nie kryli zdziwienia. W końcu poznaliśmy kulisy ich decyzji.

Jakub Rzeźniczak to jeden z najbardziej docenianych piłkarzy Ekstraklasy. Od lat gra w Wiśle Płock. Wcześniej spełniał się między innymi w Widzewie, Legii i reprezentacji narodowej Polski. Los nie jest dla niego łaskawy. Kilka miesięcy temu w tragicznych okolicznościach zmarł jego syn, Oliwier, który przegrał walkę z chorobą nowotworową.

Trzy miesiące temu odszedł Oliwierek… Wciąż mam przed oczami ten moment jak przestawał oddychać, gdy trzymałem go za rękę. Nigdy o tym nie zapomnę. Był zawsze uśmiechnięty tak jak ja. Walczył z uśmiechem. Ja też walczę poprzez uśmiech, pozytywne nastawienie, energię, którą dostaje od osób mi bliskich, dzięki którym życie z dnia na dzień znów staje się bardziej kolorowe. Oliś zawsze będziesz w moim sercu… – niedawno wspominał Kuba.

W trudnym czasie żałoby wspiera go narzeczona, Paulina Nowicka. Para przed kilkoma dniami pochwaliła się tym, że już jest gotowa na Boże Narodzenie. Świąteczne zdjęcia mocno zdziwiły fanów, czemu nie można się dziwić. Rzeźniczak bowiem wyprzedził wszystkie polskie gwiazdy.

Pod materiałami narzeczonych pojawiły się następujące komentarze:

 • Fajnie. Ale jednak trochę za wcześnie.

 • Przyśpieszone święta? W listopadzie… A. Wielkanoc może w styczniu?

Wczoraj na profilu Pauliny pojawił się nowy materiał.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka ze zdjęciami z wycieczki

Narzeczona Kuby wrzuciła na Instagram serię gorących zdjęć z plaży, które wykonano w Miami na Florydzie. Dzięki temu wiemy, skąd wziął się taki pośpiech przy ozdabianiu domu bożonarodzeniowymi dekoracjami.

Musimy przyznać, że Paulina cieszy się perfekcyjną formą!

Jakub na razie nie zamieszczał w social mediach większych relacji. Na jego Instastory pojawiło się tylko zdjęcie, przedstawiające wybrzeże Florydy o wieczorowej porze. Ujęcie zrobione przez piłkarza, zobaczycie w galerii pod tekstem.

Trzymacie kciuki za tę parę?


Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są w Miami

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są w Miami

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są w Miami

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są w Miami

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są w Miami

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są w Miami

Komentarze

 • Gośćli pisze:

  Beznadziejni. Ciekawe, czy uszatek osiągnął już dno, dna, czy właśnie ku temu zmierza. Co jedna, to gorsza, ta najgorsza. Że też rodzice nie sporą jej tej chudej dupy. Parkingowa z wyboru, stać pod szpitalem położniczy, gdy jego kobieta rodziła jego dziecko. Wstyd i brak honoru, że nie pomógł dziecku w chorobie, tylko postawił na nim krzyżyk. Powinien wspierać i utrzymywać matkę i dziecko. To był jego moralny obowiązek.

 • Quasimodo pisze:

  To jest ewenement mieć super modelki a skończyć z czymś takim

 • Gość pisze:

  Ja po smierci psa bylem dluzej i zdecydowanie bardziej przylamany.Powaznie.Jak mozna promowac taki element?

  • Gość pisze:

   Bardzo słuszna uwaga. Chwilę wcześniej stracić dziecko a już na wakacje radość, No cóż nie stawia to gościa w dobrym świetle.

 • Gość Toja pisze:

  Szkoda, że nie zaczęła świętować już pierwszego listopada. Zero taktu. Jakby nie mogła dać spokoju choć do końca roku. Na wyjazdy ich stać, a na małego ludzie dawali. Idę o zakład, że ona nie pozwoliła dać Kubie na leczenie dziecka.

 • Kasia pisze:

  Jak ja bylam w zalobie, przez dwa lata nie bylam w stanie myslec o wakacjach. Kazdy jest inny, ale taki na taki goracy wyjazd chyba jednak za wczesnie.

 • Gość pisze:

  Figurę to ona ma hot

 • Marzena pisze:

  Bardzo ale to bardzo skromne ozdoby.

 • Gość pisze:

  Tej pani, niestety, brakuje klasy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×