Jatka byłej i obecnej ukochanej Rzeźniczaka trwa, a on publikuje TAKIE zdjęcie. Nie ukrywa przy tym swojej satysfakcji

Jakub Rzeźniczak z byłą i obecną partnerką

Jakub Rzeźniczak z byłą i obecną partnerką

Jakub Rzeźniczak, niezrażony tym, że jest w centrum wielkiej medialnej burzy, publikuje zdjęcia na Instagramie. Tym razem 36-latek postanowił nie ukrywać swojej satysfakcji i pokazał TO. Komentuje jego świeżo upieczona żona, Paulina Nowicka.

Jakub Rzeźniczak kilka dni temu wziął ślub z Pauliną Nowicką na plaży w Miami. Żonę poznał, gdy Magdalena Stępień oczekiwała na narodziny ich wspólnego synka. Rodzice Oliwierka rozstali się jeszcze zanim chłopiec przyszedł na świat. Niestety okazało się, że chłopiec ma rzadki nowotwór wątroby. Pomimo heroicznej walki o zdrowie i życie dziecka, nie udało się go uratować. Zmarł tuż po swoich pierwszych urodzinach.

Było to zaledwie cztery miesiące temu, dlatego Rzeźniczak spotkał się ze zmasowaną krytyką internautów dotyczącą ślubu.

Jakub ma za sobą już jedno nieudane małżeństwo. Z kolei z jednego ze związków doczekał się córeczki. Inez skończyła już 5 lat, ale jak przekazała jej mama w rozmowie z Jastrząb Post, odkąd piłkarz związał się z Nowicką, nie ma najlepszych kontaktów z dziewczynką.

Inez nie miała okazji poznać aktualnej partnerki ojca. Jak dotąd nie wyrazili chęci spotkania z nasza córka, mimo że jest już świadoma pewnych spraw. Nie pozostaje mi nic innego, jak mówić córce, że tata ma teraz dużo spraw na głowie i mieszka daleko. Zresztą, Inez dalej uważa ciocię Magdę za dziewczynę taty i nie wiem, jak miałabym jej to teraz wytłumaczyć, biorąc pod uwagę jej wiek – zwierzyła się Jastrząb Post.

Następnie udzieliła bardziej obszernego wywiadu, który możecie obejrzeć poniżej.

Paulina Nowicka i Ewelina Taraszkiewicz. Kłótnia o alimenty

Świeżo upieczeni małżonkowie przebywają za oceanem, gdzie cieszą się miesiącem miodowym. Mimo zmasowanej krytyki i przepychanki słownej, w którą wpadała się Paulina Nowicka, niezrażeni publikują nowe posty. Nowicka odniosła się ostatnio do komentarza, w którym stwierdziła, że wstydem jest przyjmowanie alimentów:

Zainteresowanie mediów i uważne śledzenie każdego mojego kroku to nowość, której się uczę – stąd też nadinterpretacja mojego skrótu myślowego. W kontekście komentarza dotyczącego alimentów – nie chodziło mi o to, że kobiety nie powinny oczekiwać od ojców swoich dzieci wsparcia finansowego. Wręcz przeciwnie – powiedziała Plotkowi.

Celebrytka przyznała, że sama jest dzieckiem rozwiedzionych rodziców i zdaje sobie sprawę, jak ważne dla mamy było wsparcie finansowe i „poczucie, że tata wywiązuje się ze swoich obowiązków”.

Miałam na myśli honor w kontekście umiejętności dojścia do porozumienia poza mediami i wszystkimi innymi postronnymi ludźmi, bez agresji, wzajemnych oskarżeń i wywlekania konfliktów na forum publicznym – dodała.

Taraszkiewicz nie pozostała obojętna na te słowa:

Jestem zażenowana tymi komentarzami jak zapewne całe środowisko adwokatów, radców prawnych, sędziów i komorników. Abstrahując od mojej sytuacji – większość moich klientek ma problemy z alimenciarzami. Nie wiem, co muszą czuć te matki, kobiety – czytające takie komentarze i to od kobiet. Wstyd mi jest, jako kobiecie, że takie zdania padają. Tyle fundacji, stowarzyszeń pomaga kobietom i dzieciom w walce o alimenty, które należą się prawnie – czytają że to brak honoru i poniżające. To jest skandal – powiedziała w rozmowie z serwisem.

Jakub Rzeźniczak pręży się na zdjęciu. Komentuje jego żona

Co na to wszystko Jakub? Raczej nie zdaje się przejmować jatką swoich obecnej i byłej partnerki. Zamiast włączać się w dyskusję, woli prowadzić aktywny styl życia. Właśnie popisał się muskulaturą. Zadowolony z formy napisał:

Uwielbiam uczucie satysfakcji po każdym treningu
36 lat, a człowiekowi nadal mało – napisał.

Paulina Nowicka zdjęcie obdarzyła serduszkiem i emotką ognia. Rzeźniczak, mimo początkowej blokady komentarzy, pozwolił w końcu także internautom wypowiedzieć się pod postem:

  • Super forma,tak trzymać.
  • Nieźle, nieźle, prawie czterdziestka a tu forma w pełni – piszą.

Jakub pokusił się tez o wytypowanie zwycięzcy mundialu, na pytanie jednej z fanek odpowiedział, że po tym, jak Chorwacja wysłała do domu Brazylię, stawia na Francję.


Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×