Jakub Rzeźniczak pokazał, jakie wiadomości otrzymuje jego żona. W głowie się nie mieści, że ludzie są zdolni do takich rzeczy

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak poślubił swoją narzeczoną, Paulinę Nowicką. Para pochwaliła się zdjęciami z pięknej uroczystości w Miami. Nie wszystkim to się spodobało, a krytykantów nie zabrakło. Piłkarz pokazał, jakie wiadomości otrzymuje jego żona. 

Jakub Rzeźniczak kilka dni temu pochwalił się fanom ślubnymi zdjęciami. Piłkarz od ponad roku spotykał się z Pauliną, którą poznał, gdy Magda Stępień oczekiwała narodzin ich wspólnego syna. Z modelką rozstał się jeszcze zanim chłopiec przyszedł na świat, a po tym zaczął układać sobie życie na nowo. Kilka miesięcy temu pochwalił się zaręczynami, a pod koniec listopada pokazał, jak wyglądały: jego ślub i wesele w Miami.

Pod postem gdzie mogliśmy zobaczyć śliczną pannę młodą w towarzystwie męża, pojawił się ogrom gratulacji, ale też sporo krytyki. Wielu osobom nie spodobało się, że piłkarz zorganizował huczną imprezę zaledwie 4 miesiące po śmierci synka. Oliwier po pół roku walki przegrał z nowotworem. Jego mama w lipcu opublikowała komunikat o śmierci maluszka.

Magda niedługo po tym, jak usłyszała diagnozę zorganizowała zbiórkę na leczenie syna w klinice w Izraelu. Teraz jeden z internautów wypomniał to nowej żonie Kuby w bardzo przykrej wiadomości.

Jakub Rzeźniczak pokazał wiadomość od internauty

Jakub Rzeźniczak po ślubie spotkał się ze sporą krytyką. Piłkarz pomimo tragedii, jaka wydarzyła się w jego życiu stara się wrócić do normalności i codzienności. O tym, że będzie brał ślub nie informował wcześniej, a uroczysta ceremonia była sporym zaskoczeniem dla fanów. Okazuje się, że piłkarz poza krytycznymi komentarzami pod zdjęciem doczekał się także prywatnych wiadomości od internautów.

Jeden z mężczyzn zdecydował się napisać do jego żony i nie poskąpił im przykrych słów. Piłkarz zdecydował się pokazać publicznie, jakie wiadomości otrzymuje jego ukochana.

Ty pustaku pie****ony. Jesteś tak ciśnięta w internecie, że na twoim miejscu, to bym zmienił imię i nazwisko. Rodzina żebraków rzeźniczaków. Afiszowanie w internecie, a brak pieniędzy na dziecko tfuuuu. A żeby Cię zostawił tfuuuu – napisał mężczyzna do Pauliny.

Kuba nie ukrywa, że zniósł już wiele krytyki, ale nie może pogodzić z takimi atakami na żonę.

Krytyka wyrażanie zdania jak najbardziej, ale to… do człowieka a tym bardziej do kobiety… – napisał.

Trzeba przyznać, że Kuba i jego żona mierzą się z ciągłymi atakami internautów. Paulina dodatkowo pokazała, że w odpowiedzi na udostępnioną przykrą wiadomość dostała kolejną i tym razem od kobiety, która poparła słowa hejtera.


Jakub Rzeźniczak pokazał wiadomość od internauty

Jakub Rzeźniczak pokazał wiadomość od internauty

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Komentarze

 • Aga pisze:

  I życzę im jeszcze więcej nienawiści

  • Gość pisze:

   Jak wróci do ciebie to czego życzysz to obawiam się że nie będzie co zbierać

  • Gość pisze:

   Dlaczego tyle nienawiści w Pani, czy boli Panią szczęście innych? Nie rozumiem takich ludzi. Człowiek powinien cieszyć się z drobnych rzeczy a nie ziać nienawiścią do obcych ludzi. Co Pani zrobił Jakub, czy Paulina?

  • ??? pisze:

   Dlaczego jestes tak toksyczna i pałasz nienawiścią?
   Po co to wszystko? Zamiast pisać bzdury w internecie to zrób coś pożytecznego…

  • Zazenowana pisze:

   Ja nie życzę im złego, bo karma wraca falą 🌊 tsunami,Żal mi ich!!! A tak nawiasem głupota ludzka nie zna granic

  • Gogus pisze:

   Taa fala wroci jak tsunami. Pierdu pierdu. Nic nie wraca bo polowa Polakow juz by nie zyla. Zli ludzie czesto majasie dobrze, a nieszczescie spada na niewinych, albo na dzieci. Ta pani ma racje, malo kto im dobrze zyczy.

  • Gośćoak pisze:

   Na pohybel!

 • Gość pisze:

  A musza tak publicznie , że wszystkim się afiszować ??

 • Gość pisze:

  Epatuja kasa i radoscia po 4 m po smierci dziecka w sytuacji gdy nie dal na jego leczenie i jeszcze sie dziwi. Chca sie chwalic to musza sie liczyc z hejtem. Nikt im nie kazal zamieszczac tych zdjec.

  • Mama trójki dzieci pisze:

   A ja im życzę jak najlepiej, tylko dlatego żeby kolejne dziecko nie było porzucone i nie musiało czuć cierpienia mamy która go karmi piersią.

  • Babcia Jola pisze:

   A kto daje wam prawo do krytykowania innych.
   Każdy żyje według własnych zasad i sam odpowiada przed Bogiem ale nie ludźmi.

 • Magda pisze:

  Wielce zdziwiony pan piłkarz że jak ktoś śnie pisać tak do jego żony 🤣 a jak on śmiał zostawić do swoją kobietę w ciąży i swoje dzieci . Beszczelny ! Karma panie rzezniaczak karma

 • Gość8 pisze:

  A dlaczego są zdziwieni, chciała być na świeczniku to jest. Każdy według zaslug…

 • Gość pisze:

  To ten biedak, którego 2 tys alimentów na córkę wpedzaja w niedostatek?

 • Gosia pisze:

  Trafił swój na swego. Czym on jest zdzwiony? Zamknij Insta I będziesz miał spokój ale to wymaga myślenia. Żałosna para

  • Gość pisze:

   To fachowo nazywa się w psychologii ” lustrzanym ” odbiciem. W innych widzisz cechy, które masz w sobie.

 • Gość pisze:

  Dziwią się serio? 😂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×