Szukaj

Jakub Rzeźniczak rozlicza się z trudnej przeszłości: „Ludzie nie wiedzą jak jest”. Wyjaśnił, jak się zmienił

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień kilka dni temu pochwalili się, że zostaną rodzicami. Nie wszyscy jednak ucieszyli się z tej nowiny. Co piłkarz odpowiada hejterom?

Jakub Rzeźniczak od jakiegoś czasu jest w związku z uczestniczką programu Top Model Magdą Stępień. O piłkarzu przez jakiś czas było bardzo głośno ze względu na jego uczuciowe perypetie. Jeszcze niedawno był mężem modelki Edyty Zając, która wygrała ostatnią edycję programu Taniec z gwiazdami. Ich małżeństwo rozpadło się jednak przez zdradę, której miał dopuścić się piłkarz. Owocem jego skoku w bok jest córeczka Inez. Chociaż sportowiec nigdy nie zdradził tożsamości jej mamy i nie stworzył z nią stałego związku, to stara się czynnie uczestniczyć w życiu dziewczynki. Kilka dni temu obrońca Wisły Płock potwierdził, że spodziewa się kolejnego dziecka z obecną partnerką.

O związku Kuby i Magdy zrobiło się głośno wiosną tego roku. Wszystko ze względu na kryzys, który przechodzili. Kwarantannę spędzili razem, jednak nie przeszli tego sprawdzianu. Postanowili na krótko się rozstać. W ty czasie kolorowa prasa donosiła, że Rzeźniczak był już widziany w objęciach innej kobiety. Po kilku tygodniach rozłąki okazało się, że zakochani nie potrafią bez siebie żyć i postanowili dać sobie kolejną szansę na zbudowanie trwałej relacji.

Jakub Rzeźniczak odpowiada hejterom

Od kilku dni w sieci pojawiały się kolejne plotki na temat tego, że Magda Stępień jest w ciąży. Wszystko rozgrzały nagrania, które opublikowała na swoim Instastory. Można na nich było dostrzec zaokrąglony brzuszek, co tylko potwierdzało wcześniejsze przypuszczenia. Jeszcze tego samego wieczoru szczęśliwi przyszli rodzice oficjalnie pochwalili się nowiną. Zakochani zapozowali razem przy choince, trzymając w ręku zdjęcie USG swojego maleństwa. Napisali o tym, jako jedni z pierwszych i udostępniliśmy ich kadr na Instagramie Jastrząb Post.

Nie brakowało oczywiście gratulacji, ale pojawili się i tacy, którzy zarzucili piłkarzowi hipokryzję. Pod postem rozpętała się prawdziwa dyskusja.

Jemu nie wstyd się afiszować publicznie swoim szczęściem, po tym co zrobił Edycie? – napisał jeden z Internutów na profilu Jastrząb Post.

Na odpowiedź Jakuba nie trzeba było długo czekać. Postanowił on odnieść się do słów internautów.

Właśnie o to chodzi. Ludzie nie wiedzą jak jest, a w PL uwielbiają hejtować. Rozumiem, że ktoś napisze, że byłem taki i taki, bo sam o tym wiem, ale czas leci, człowiek się zmienia, dojrzewa, życie toczy się dalej. Poniosłem konsekwencje, ale jestem i chce być szczęśliwy – odpowiedział Kuba.

Sportowiec postanowił raz na zawsze rozprawić się z przeszłością i plotkami na swój temat i tym samym zakończyć wszelkie spekulacje.


Jakub Rzeźniczak odpowiada na komentarz hejtera

Jakub Rzeźniczak odpowiada na komentarz hejtera

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jakub przy choince Jakub na plaży Jakub w nowym samochodzie. Ludzie co wy robicie? Tylko obmyslacie jakie by tu zdjęcie zrobić. I na tym wam czas płynie. Durne puste czasy. Niczego nie wnoszą. Ja swoje szczęście mam tylko dla siebie. I wiem że ono jest tylko moje a nie innych.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×