Magda Stępień o nowotworze syna dowiedziała się przypadkiem. „Nie miał żadnych objawów”. Jakub Rzeźniczak zdradził, jak ją wspiera

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak muszą zmierzyć się z druzgocącą diagnozą lekarzy. Ich kilkumiesięczny synek ma rzadki nowotwór. Głos zabrał ojciec chłopca.

Magda Stępień zyskała popularność dzięki udziałowi w programie Top Model. Tam zachwyciła jury urodą i figurą. Chociaż programu nie udało jej się wygrać, to odnalazła swoje miejsce w show-biznesie. Zainteresowanie fanów wzbudziła jej znajomość z Jakubem Rzeźniczakiem. Zakochani przeszli wiele perturbacji, a lekarstwem dla ich związku okazała się wiadomość o ciąży. Magda i Kuba oznajmili, że spodziewają się dziecka. Niestety relacja pary nie przetrwała próby czasu i tuż przed narodzinami Oliwiera postanowili się rozstać.

Kuba zaczął układać sobie życie u boku kolejnej ukochanej, a Magda całą swoją uwagę skupiła na synku. Teraz świeżo upieczona mama musi zmierzyć się z bardzo poważnym problemem. Stępień poinformowała, że u kilkumiesięcznego chłopca wykryto nowotwór. Oliwier ma rzadki guz wątroby. O wszystkim zatroskana gwiazda napisała w sieci.

Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę – nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby.

Jak Magda Stępień dowiedziała się o chorobie syna? Głos zabrał Jakub Rzeźniczak

Magda zamieściła w sieci obszerny i bardzo poruszający post, w którym poprosiła swoich fanów o modlitwę. Dodała też zdjęcie ze szpitala, na którym trzyma w ramionach Oliwiera. Poinformowała, że chłopiec niebawem przejdzie chemioterapię i bardzo możliwe, że czeka go operacja.

Przyjaciółka modelki w rozmowie z Plejadą wyznała, jak była partnerka Kuby dowiedziała się o chorobie synka. Wszystko wydarzyło się przez przypadek przed jednym ze szczepień:

Oliwierek nie miał żadnych objawów. Madzia zrobiła mu w zeszły poniedziałek kontrolne badania krwi, ponieważ miał mieć szczepienie 12 stycznia. Madzia odebrała wyniki, była w Warszawie i od razu zgłosiła się do najbliższego szpitala, gdzie zbadano Oliwiera poprzez USG i postawiono diagnozę — zmiana na wątrobie. – opowiada Dorota Wąsik.

Chłopcu natychmiast pobrano próbkę do biopsji. Potwierdziła się najgorsza opcja, czyli to, że ma raka. Najbliżsi Magdy nie ukrywają, że są zdruzgotani, ale nie poddają się w walce o zdrowie chłopca:

Następnego dnia powiedziano rodzicom, że jest to guz nowotworowy i należy pobrać biopsję do badania, aby stwierdzić czy jest to zmiana łagodna, czy złośliwa. Diagnoza przyszła wczoraj. Jesteśmy zdruzgotani, ale nie poddajemy się i będziemy walczyć o całkowite wyzdrowienie Oliwiera. To bardzo silny chłopczyk. Kompletnie nie widać po nim tej strasznej choroby – dodaje przyjaciółka Magdy w rozmowie z Plejadą.

Jak Jakub Rzeźniczak wspiera syna w walce z rakiem?

Głos w tej sprawie zabrał też ojciec Oliwiera, czyli Jakub Rzeźniczak. Zamieścił na Instagramie zdjęcie synka i zapewnił, że przejdą przez to wszystko razem.

Pokonamy tą straszną chorobę razem.
Od ponad tygodnia czas się zatrzymał wszyscy walczymy o jego zdrowie … Przesyłajcie dużo dobrej energii.

Z tego, co do tej pory Magda zdradzała swoim fanom, nie był on zbyt zaangażowany, dlatego pod postem, który udostępnił, pojawiło się pytanie jednej z fanek o to, czy rzeczywiście chce być wsparciem dla syna i jego mamy w tym trudnym czasie:

Przykro mi strasznie z powodu syna… Ale pytanie jest zasadnicze: Pomożesz im? Jesteś ojcem, masz wiele możliwości, będąc piłkarzem i znaną osobą. Nie zwracaj uwagi na relację z mamą Oliwiera, walcz o niego i pomóż jej i synkowi. Nie bądź obojętny.

Kuba natychmiast odpowiedział na to pytanie. Piłkarz zapewnił, że codziennie jest u syna w szpitalu i na bieżąco monitoruje jego stan zdrowia.

Codziennie jestem w szpitalu i wszystko wiem – zapewnił Kuba.

Fani pod postem Kuby wysłali mu również mnóstwo wsparcia i zapewnili, że będą się modlić. My również trzymamy kciuki za to, by Oliwier wygrał walkę z chorobą.


Syn Magdaleny Stępień ma raka

Syn Magdaleny Stępień ma raka

Jakub Rzeźniczak o chorobie syna

Jakub Rzeźniczak o chorobie syna

Magdalena Stępień z synkiem w Dubaju

Magdalena Stępień z synkiem w Dubaju

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×