Szukaj

Jakub Rzeźniczak komentuje udział Edyty Zając w „Tańcu z gwiazdami”. Widać, że docenił, jak wiele stracił

Jakub Rzeźniczak o Edycie Zając w Tańcu z gwiazdami

Jakub Rzeźniczak o Edycie Zając w Tańcu z gwiazdami

Edyta Zając wystąpi w jedenastej edycji Tańca z gwiazdami. Jej udział w programie skomentował Jakub Rzeźniczak, jeszcze mąż modelki. Co powiedział? 

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając przez lata tworzyli parę niemal idealną. Cztery lata temu wzięli ślub. Chociaż wydawało się, że ich związek jest niemal bajkowy, postanowili się rozstać.

Powodem był fakt, że piłkarz zdradził swoją ukochaną i został ojcem. Na świat przyszła jego córeczka i jak sam przyznał w rozmowie z Przeglądem sportowym, przez dwa lata nie brał czynnego udziału w jej wychowaniu:

Cieszę się, że mam śliczną córkę. Przez pierwsze dwa lata nie brałem czynnego udziału w jej wychowaniu, dwa razy do roku byłem w Polsce, nie miałem więc takiej możliwości.

W tym samym wywiadzie powiedział, że chociaż z Edytą się rozstali, życzy jej wszystkiego co najlepsze.

Jakub Rzeźniczak komentuje udział Edyty Zając w Tańcu z gwiazdami

Nie jest tajemnicą, że Zając jest jedną z uczestniczek jedenastej edycji programu Taniec z gwiazdami. Modelka już rozpoczęła treningi, by jak najlepiej przygotować się do pierwszego odcinka. Co o udziale Edyty w telewizyjnym show myśli Jakub? Piłkarz zdobył się na szczere wyznanie.

Okazuje się, że będzie kibicować żonie. Ma nadzieję, że dojdzie jak najdalej, bo jak twierdzi, ma duży talent i potrafi tańczyć. Jakub sam się o tym przekonał:

Oczywiście, że będę żonie kibicował. Mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej. Pięknie wygląda, ma duży talent i potrafi tańczyć. Przetańczyliśmy wiele nocy. Mam nadzieję, że pójdzie jej doskonale – mówi w rozmowie z Super Expressem. 

Edyta Zając wystąpi w programie Taniec z gwiazdami

Edyta Zając wystąpi w programie Taniec z gwiazdami

Czy słowa piłkarza się sprawdzą? Przekonamy się już wkrótce. Taniec z gwiazdami 11 startuje już za kilka tygodni. Do rywalizacji o Kryształową Kulę stanie wiele gwiazd. Kto okaże się najlepszy, a kto odpadnie w pierwszym odcinku? Odpowiedzi na te pytania poznamy z czasem.

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami” bez Karoliny Gilon. Tylko nam zdradziła, dlaczego odrzuciła propozycję Polsatu [WIDEO]


Edyta Zając wystąpi w programie Taniec z gwiazdami

Edyta Zając wystąpi w programie Taniec z gwiazdami

Edyta Zając dołącza do uczestników programu Taniec z gwiazdami

Edyta Zając dołącza do uczestników programu Taniec z gwiazdami

All-ONS_2500186-Edyta_Zajac_Jakub_Rzezniczak

02-05-2016 Warszawa Gwiazdy na finale Pucharu Polski fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×