Jakub Rzeźniczak dopiero co wziął ślub, a już musiał się rozstać z żoną… Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka musieli się rozstać

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka musieli się rozstać

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka niedawno wzięli ślub. Niestety, już musieli się rozstać. Para nie ukrywa tego w mediach społecznościowych.

Jakub Rzeźniczak gra na pozycji obrońcy w Wiśle Płock. Fani przed kilkoma tygodniami otrzymali niezłą niespodziankę. Kuba zupełnie nieoczekiwanie wziął ślub ze swoją narzeczoną, Pauliną Nowicką, czym pochwalił się w sieci. Ceremonia miała miejsce na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Ślub wywołał spore zamieszanie, ponieważ Kuba kilka miesięcy przed nim stracił ukochanego syna, Oliwiera. Część internautów uznała, że nie jest to odpowiedni czas na celebrę. Zdegustowana ceremonią była Małgorzata Ohme.

Tak po ludzku, moralnie, nie wyobrażam sobie, abym brała ślub, kiedy w lipcu zmarło moje dziecko. To nie jest coś, co trzeba zrobić. To jest coś, co może poczekać. Nie wywołuje to we mnie dobrych emocji jeśli chodzi o etykę i moralność. Nie odbieram tego dobrze, nie chciałabym żeby mój syn kiedykolwiek się tak zachował – powiedziała dla Jastrząb Post.

W obronie zawodnika Wisły Płock stanął za to jego przyjaciel, doktor Krzysztof Gojdź.

Do idiotów hejterów: dajcie już Kubie i Paulinie spokój. Nie zazdrośćcie pięknej miłości. Sami jesteście zgnuśniałymi trollami, marzącymi o takich wspaniałych chwilach i uniesieniach. Jedno, co unosicie, to swoje zapasione du*** znad klawiatury, nawalając żenujące komentarze. Parze młodej życzę powodzenia! – zwrócił się do krytyków Kuby w rozmowie z Pudelkiem.

Para większość grudnia spędziła za oceanem, a do Polski wróciła przed Bożym Narodzeniem. Tutaj spędzili razem zarówno święta, jak i sylwestra. Niestety, praca Kuby sprawiła, że raptem kilka tygodni po ślubie musieli się rozstać.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka musieli się rozstać

Świeżo upieczony mąż Pauliny na początku stycznia wybrał się na zgrupowanie Wisły Płock w Turcji, gdzie zespół ma rozegrać pięć sparingów. Małżonkowie na czas przymusowej rozłąki mają kontakt telefoniczny.

Żona Kuby wrzuciła na Instastory zrzut ekranu z ich rozmowy na kamerce, pod którym napisała:

Jeszcze parę dni.

Mamy nadzieję, że ten czas szybko im zleci!


rzezniczak
Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×