Jakub Rzeźniczak zamieścił wideo z łóżka. Obdarzył ukochaną czułościami, a fani nie szczędzili im komplementów. Dawno nie widzieliśmy nic słodszego!

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak wrzucił do sieci rozczulające wideo. Widać go na nim wraz z ukochaną, gdy akurat leżą w łóżku. Ktoś jeszcze im towarzyszył! 

Jakub Rzeźniczak zaczynał karierę w Widzewie Łódź, skąd przeniósł się do Legii Warszawy. Dziś gra na pozycji obrońcy w Wiśle Płock. Kibice i media nie tylko obserwują jego poczynania na murawie, ale również życie uczuciowe. W przeszłości był mężem Edyty Zając, a następnie związał się Eweliną Taraszkiewicz, z którą ma córkę.

Największe zainteresowanie wzbudził jednak jego poprzedni związek z Magdaleną Stępień. W lipcu 2021 roku na świat przyszedł ich syn, Oliwier. Rodzice chłopca rozstali się, jednak już wkrótce znów musieli połączyć siły. Po kilku miesiącach okazało się, że ich dziecko choruje na nowotwór. W lipcu tego roku Kuba i Magda przekazali fatalne wieści.

Kochani, Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu.
Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – napisali we wspólnym oświadczeniu.

35-latek przetrwał tylko dzięki pomocy rodziny, najbliższych i kolegów z biska. 

Powiem tak: cały klub — chłopaki z drużyny, prezes, trenerzy — dawał mi olbrzymie wsparcie przez cały ten czas. Zawsze mogłem na nich polegać. Po śmierci syna chciałem jak najszybciej wrócić. Tutaj się wyłączam, przechodzę do innego świata. Nie wracamy w klubie do tego tematu, więc mogę się oderwać od rzeczywistości, co bardzo mi pomaga. To, co się wydarzyło, nie wpływa już na mnie na boisku i na treningach. Wchodzę do szatni i czuję, jakbym się przełączał i był w zupełnie innym świecie – powiedział portalowi Sport.pl.

Jakub Rzeźniczak na wideo z partnerką

Niezawodne było też wsparcie nowej narzeczony, Pauliny Nowickiej. 29-latka odznacza się niebywałą urodą i pracuje jako ekspertka ds. marketingu w Stali Rzeszów. Kuba co jakiś czas pokazuje ich wspólne ujęcia w mediach społecznościowych. Dziś na jego profilu na Instagramie znalazło się wideo, na którym pokazał, jak leży w łóżku z ukochaną i ich czworonogami.

Perfect Morning – pochwalił się.

Na filmie widać, jak piłkarz całuje swoją partnerkę w nos.

Rodzinne wideo spodobało się fanom.

  • Ale Wam dobrzeeeeee.

  • Śliczna Parka z was!

  • Pięknie wyglądacie, widać tyle prawdziwej miłości. Życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze. Panu życzę wiele spokoju i mimo wszystko uśmiechu choć zdaje sobie sprawę jako matka małego dziecka że nie jest łatwo.

  • Dobrego dnia dla Was.

  • Szczęścia – to tylko niektóre z ich wpisów.

Kubie i jego wybrance życzymy wszystkiego dobrego.


Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×