Szukaj

Jakub Błaszczykowski kupił 3 luksusowe apartamenty. Cena zwala z nóg, ale wnętrza są tego warte

Jakub Błaszczykowski - apartament

Jakub Błaszczykowski - apartament

Jakub Błaszczykowski zainwestował w nieruchomości i zakupił 3 luksusowe apartamenty w Warszawie. Po sąsiedzku mieszkają Artur Boruc i Robert Lewandowski. Zobaczcie.

Jakub Błaszczykowski jest jednym z najbardziej popularnych polskich piłkarzy. O jego życiu osobistym niewiele wiadomo, bo on konsekwentnie pilnuje prywatności. Nie chwali się także swoją działalnością charytatywna, a ta jest imponująca.

W 2015 roku założył własną fundację. W 2017 dzięki jego działalności udało się uratować telefon zaufania dla dzieci. To jednak nie wszystko. Błaszczykowski pomógł sfinansować operację chorego Dominika – przekazał ćwierć miliona złotych na ten cel. W mediach sporo mówiło się także o jego ogromnej pomocy dla Wisły Kraków. Gdy nad klubem zawisła groźba upadku, rozwiązał kontrakt z niemieckim VfL Wolfsburg, by po 12 latach wrócić i uratować zespół.

Kuba wykazał się także wielkim gestem w walce z pandemią koronawirusa w Polsce. Z informacji zamieszczonej na stronie fundacji Ludzki gest, którą prowadzi, wynikało, że przekazał niemal pół miliona złotych.

Walka z pandemią koronawirusa ma ogromny wpływ na życie nas wszystkich. Przed nami jeden z najważniejszych sprawdzianów z empatii oraz odpowiedzialności. Kuba Błaszczykowski wraz z Fundacją Ludzki Gest postanawiają przeznaczyć na walkę z pandemią koronawirusa kwotę w wysokości 400 000 złotych.

Kuba Błaszczykowski kupił 3 apartamenty. Gdzie i ile kosztowały?

Teraz do mediów dotarły informacje, że piłkarz zainwestował w nieruchomości. Kupił trzy apartamenty w centrum Warszawy.

To dobry moment na zainwestowanie kapitału, a luksusowe nieruchomości to bezpieczna lokata. Historia pokazuje, że ten rynek charakteryzuje się dużą odpornością na kryzysy. Wartość takich nieruchomości wciąż rośnie, a ich ceny na rynku warszawskim są znacznie niższe niż w Berlinie. Rynek niemiecki znam dość dobrze. Jakość wykończenia wnętrz ZŁOTEJ 44 to najwyższy, światowy poziom porównywalny do znacznie droższych europejskich inwestycji. Dodatkowo cieszy mnie to, że apartamentowiec dysponuje bogatym zapleczem sportowym, ze wspaniałym basenem i profesjonalną siłownią.

Apartamenty są wykończone pod klucz. Zostały zaprojektowane przez renomowaną, londyńską pracownię architektoniczną. Znajdują się na wysokich piętrach. Z ich okien rozpościera się widok na stolicę oraz na Pałac Kultury i Nauki. Nie ma informacji, ile kosztowały mieszkania, ale media podają, że rekordowa cena, za jaką jeden z właścicieli kupił nieruchomość pod tym adresem, wyniosła 7 milionów złotych brutto.

Wiadomo też, że po sąsiedzku swoje mieszkania mają Robert Lewandowski i Artur Boruc.


Jakub Błaszczykowski kupił apartamenty

Jakub Błaszczykowski kupił apartamenty

Jakub Błaszczykowski kupił apartamenty

Jakub Błaszczykowski kupił apartamenty

Jakub Błaszczykowski kupił apartamenty

Jakub Błaszczykowski kupił apartamenty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×