Jakob Kosel w oryginalny sposób zdradził płeć dziecka. Wszystko już gotowe, zaczęło się ostateczne odliczanie

Jakob Kosel - płeć dziecka

Jakob Kosel - płeć dziecka

Jakob Kosel już wkrótce po raz pierwszy zostanie tatą. Wcale nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy. Właśnie w bardzo oryginalny sposób zdradził płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Jakob Kosel popularność zdobył udziałem w programie Top Model. Pojawił się w  5. edycji show i dotarł aż do finału. Zajął w nim ostatecznie trzecie miejsce, a w walce o wygraną wyprzedzili go Karolina Pisarek i Radek Pestka.

Od tamtej pory nie tylko rozwija swoją karierę w branży modowej, ale przede wszystkim stał się bardzo popularnym influencerem. Bardzo chętnie pokazuje, jak wygląda jego życie, a jego obserwatorom bardzo podoba się sposób, w jaki prowadzi social media. Nie da się ukryć, że ma niesamowite poczucie humoru.

W sieci znalazł także miłość. Zaręczył się z Agnieszką Wilczewską znaną jako Ciocia Liestyle. Niedawno ogłosili, że zostaną rodzicami. Od tej pory na ich profilach pojawiały się fotografie rosnącego brzuszka, wskazujące na to, że poród zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj w bardzo oryginalny sposób zdradzili płeć potomka.

Jakob Kosel zdradził płeć dziecka: chłopiec czy dziewczynka?

Jakob Kosel już niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem. Jego radość nie ma granic. Już wie, jakiej płci będzie jego potomek. Zdradził to w bardzo oryginalny sposób.

Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym model pozuje na tle pięknego, różowego zamku. Jest piknik, są i laleczki. Kosel ubrał się także w odpowiedni strój – ma na sobie bluzę z serduszkiem i skarpetki w ulubionym kolorze dziewczynek. Tak, niedługo na świecie pojawi się mała księżniczka.

Zamek już jest – teraz tylko czekamy na KSIĘŻNICZKĘ czyli nową WSPÓŁLOKATORKĘ #ksieżniczka #baby #Kosel #nadciąga – napisał.

Podobnym zdjęciem podzieliła się w sieci także przyszła mama. Agnieszka Wilczewska pozuje z tą samą zabawką.

W swoich wielu wielu listach pytacie- „Ciociu, chlopiec czy dziewczynka?” Odpowiadam wiec- It’s a girl – napisała, rozwiewając wszelkie watpliwości.

Jak się można domyślać, gratulujący parze internauci, będą oczekiwać tego, że zakochani zdradzą wkrótce imię swojej córeczki.


Jakob Kosel będzie miał córkę

Jakob Kosel będzie miał córkę

Agnieszka Wilczewska - płeć dziecka

Agnieszka Wilczewska - płeć dziecka

Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska

Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×