Szukaj

Jakob Kosel na kolacji w Caffe Torino by Martini w towarzystwie ślicznej blondynki! Kim ona jest?

Jakob Kosel z siostrą

Jakob Kosel pokazał siostrę

Jakob Kosel ma 23 lata, 193 cm wzrostu i wysportowane ciało – nic dziwnego, że dotarł aż do finału Top Model. Model jest ratownikiem, instruktorem pływania, skończył także kurs trenera personalnego. Jak sam mówi “jest człowiekiem, który rzadko miewa doły, ale gdy przychodzą takie dni, zakłada słuchawki, bierze psa i idzie z nim pobiegać”.

Jego pasją jest zdrowe życie, a wzorem dla niego są rodzice, którzy osiągnęli życiowy sukces: trójka dzieci, dom, stabilna praca. Model uwielbia dziewczyny o kobiecych kształtach, a jego ulubione modelki to Anja Rubik i Kasia Struss.

Jakob wybrał się ostatnio w towarzystwie atrakcyjnej dziewczyny do Caffe Torino. Okazało się, że model miał co świętować:

Nominacja Magazynu Joy jako Influencer Roku oraz mój pierwszy odcinek Top Model FrontRow! Małymi kroczkami do przodu! – napisał pod zdjęciem.

Jak się okazało śliczna towarzyszka Jakoba to tylko jego siostra Julia. Zatem zakochane w modelu fanki mogą nadal spać spokojnie.

Gwiazda „Top Model” chwali się umięśnioną klatą podczas wielkanocnych porządków. Fani zachwyceni i zapraszają go do swoich domów

Jak mieszka Jakob Kosel z Top Model? Finalista oprowadził kamery po domu i pokazał przygotowania do świąt

Spektakularne metamorfozy finalistów „Top Model 7”! Najlepszy odcinek za nami!


Czy Jakob Kosel zrobi dużą karierę w modelingu?

×