Ukochana Jakoba Kosela pokazała ogromny brzuszek. W przebraniu Obelixa odlicza dni do porodu

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Narzeczona Jakoba Kosela pokazała sporych rozmiarów brzuszek. Agnieszka jest już na ostatniej prostej w drodze na porodówkę, czym wcale się nie stresuje. Wręcz przeciwnie. Dopisuje jej doskonały humor.

Jakob Kosel już niedługo zostanie ojcem. Model znany z programu Top Model kilka miesięcy temu pochwalił się, że jego partnerka, znana w sieci pod pseudonimem Ciocia Liestyle, jest w ciąży. Wcześniej jednak zaskoczył wszystkich informacją o zaręczynach.

Zakochani na początku nie afiszowali się ze swoim związkiem i długo utrzymywali, że są jedynie współlokatorami. Gdy latem na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Agnieszka dumnie prezentuje pierścionek, który podarował jej ukochany, wszystko już było jasne. Teraz razem oczekują na narodziny pierwszego dziecka.

Od momentu, gdy Jakob pochwalił się zdjęciem, na którym mogliśmy zobaczyć monitor z USG, do sieci co jakiś czas trafiają kolejne zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak przyszli rodzice oczekują na narodziny maluszka. Trzeba przyznać, że cały czas dopisuje im dobry humor. Zakochani ostatnio pokazali kadr, na którym pozują w bardzo zabawny sposób. Stanęli tak, aby wyglądało na to, że to Jakob jest w ciąży.

Teraz zabawną fotografię opublikowała na swoim Instagramie Ciocia Liestyle.

Narzeczona Jakoba Kosela pokazała ciążowy brzuszek

Agnieszka jest już na ostatniej prostej w drodze na porodówkę. Influencerka ma już sporych rozmiarów brzuszek co zwiastuje rychły poród. Widać, że w końcówce ciąży ma doskonały humor. Właśnie na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, ja w przebraniu Obelixa.

Włożyła charakterystyczne dla niego getry w szerokie pionowe pasy, obcisłą bluzkę a nad brzuszkiem pojawił się identyczny pasek, który zawsze ma na sobie bohater komiksów, bajek i filmów dla dzieci. Podobnie, jak animowanej postaci jej też towarzyszył mały piesek, który do złudzenia przypomina kompana Oblelixa.

Z całej wioski Galów zawsze najbardziej lubiłam Obelixa, no i Idefixa, rzecz jasna – napisała pod zdjęciem.

Swoim postem Agnieszka rozbawiła swoich obserwatorów.

  • Uwielbiam haha.
  • No kocham.
  • Rewelacja.
  • Aaa istne szaleństwo.

Trzeb przyznać, że w końcówce ciąży Agnieszce nie brakuje nie tylko poczucia humoru, ale także luzu i kreatywności. Narzeczona Jakoba Kosela doskonale się bawi, czekając na narodziny dziecka.


Ciocia Liestyle w ciąży

Ciocia Liestyle w ciąży

Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska

Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska

Ciocia Liestyle

Ciocia Liestyle

Komentarze

  • Szok pisze:

    Kobieta, która nie rozumie, że nie powinna eksponować nóg, w ciąży czy bez. Szok i niedowierzanie jak ona się ubiera !!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×