Jakob Kosel opublikował zdjęcie maleńkiej córeczki. Jak on ją pięknie nazywa!

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel podzielił się w sieci pierwszym tak pięknym zdjęciem córeczki. Mała Michalina wzbudziła ogromny zachwyt internautów. Zdradził też, jak ją pieszczotliwie nazywa. 

Jakob Kosel latem tego roku zaskoczył wszystkich informacją o tym, że jest zaręczony. Model cały czas utrzymywał, że z Agnieszką są jedynie współlokatorami. Dopiero gdy pokazali piękne zdjęcia pierścionka zaręczynowego przestali ukrywać łączące ich uczucie. Zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu tej nowiny Agnieszka i Jakob podzielili się z fanami prawdziwą bombą. Model i znana influancerka poinformowali, że spodziewają się dziecka. Pod postem, na którym uczestnik programu Top Model pokazał zdjęcia z monitora USG spadła na niego prawdziwa lawina gratulacji.

Od tamtej pory przyszli rodzice chętnie pokazywali kolejne kadry, na których mogliśmy podziwiać rosnące krągłości przyszłej mamy. Trzeba przyznać, że podczas oczekiwania na narodziny córeczki nie brakowało im kreatywności. Na ich profilach pojawiło się kilka dosyć zabawnych ujęć, gdzie prezentowali brzuszek Agnieszki w najróżniejszych przebraniach. Pokazywali też piękną wyprawkę, którą zgromadzili na powitanie dziecka.

Jakob Kosel pokazał zdjęcie córeczki

Jakob Kosel pod koniec stycznia został ojcem. Dumny tata szybko pochwalił się w social mediach swoim wielkim szczęściem. Model nie ukrywał swojego wzruszenia i opublikował na Instagramie filmik, na którym mogliśmy usłyszeć pierwszy płacz jego maleńkiej córeczki. Świeżo upieczona mama i mała Michalina po porodzie czuły się doskonale, dlatego mogły szybko wrócić do domu.

Teraz dumny tata pochwalił się pierwszym zdjęciem swojej pięknej córeczki. Wcześniej opublikował kadr, na którym dziewczynka była nieco zasłonięta. Na najnowszym ujęciu widać, jak bardzo jest piękna.

Wiem, że jestem ojcem i mogę nie być obiektywny, ale SERIO! NIGDY NIE WIDZIAŁEM PIĘKNIEJSZEJ WIEWIÓRECZKI – podpisał zdjęcie.

Pod postem Jakoba natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Okazuje się, że bardzo obiektywni fani również są zachwyceni jego śliczną córeczką.

  • Jakie cudo.
  • Złota dziewczyna.
  • Jaka ona jest śliczna. Stwierdzam obiektywnie!
  • Jaki Koselek mały. śliczne masz te geny.
  • To jest serio najpiękniejsze maleństwo.

Takich komentarzy pod postem dumnego taty jest mnóstwo. Nam nie pozostaje nic innego jak przyłączyć się do wszystkich tych zachwytów. Michalina to naprawdę uroczy bobas.


Jakob Kosel - córka Michalina

Jakob Kosel - córka Michalina

Jakob Kosel z córką

Jakob Kosel z córką

Jakob Kosel został ojcem

Jakob Kosel został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×