Jarosław Jakimowicz nie popisał się na wizji. Jego wiedza na temat literatury pozostawia wiele do życzenia

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz po raz kolejny nie popisał się na wizji. Prezenter TVP zaliczył sporą wpadkę. Wszystko zarejestrowały kamery. 

Jarosław Jakimowicz karierę w show-biznesie zaczynał kilka dekad temu. Ogromną popularność przyniosła mu rola w filmie Młode Wilki. Wcielił się tam w postać Cichego i chociaż wydawało się, że po tej produkcji jego pozycja w świecie filmu jest już ugruntowana, to stało się zupełnie inaczej. Znany jest jedynie z kilku charakterystycznych występów na dużym ekranie. Regularnie jednak pojawiał się w epizodycznych rolach także w serialach.

Od 2020 roku spełnia się on także w roli prezentera telewizyjnego. Widzowie zapewne kojarzą go jako jednego z gospodarzy programu W kontrze. Prowadzi on go w duecie z Magdaleną Ogórek. Na tym miejscu zastąpił Michała Rachonia, który przebywał wówczas na urlopie.

Testujemy ten nowy format w czasie urlopu. Jeżeli zostanie dobrze przyjęty przez widzów, to 'W kontrze' będzie emitowane w soboty i niedziele jako dopełnienie weekendowego pasma – zdradził Jarosław Olechowski, dyrektor TAI.

Szybko okazało się, że nowy prowadzący tak bardzo przypadł do gustu widzom, że na stałe zatrzymał posadę.

Jarosław Jakimowicz nie popisał się na wizji. Jaką gafę palnął?

Jarosław Jakimowicz na wizji nie uniknął wielu wpadek i zabawnych sytuacji. O programie, który prowadzi, zazwyczaj jest głośno pod kątem głoszonych przez prezenterów kontrowersyjnych opinii lub gaf, które popełniają. Razem z Magdaleną zatańczyli na wizji między innymi do piosenki Modern Talking, co wywołało sporo komentarzy wśród internatów.

Tym razem autorem sporej wpadki jest sam Jakimowicz. Na wizji nie popisał się on znajomością literatury dla dzieci. Chciał sparodiować popularnego Pinokio, któremu w trakcie kłamstwa wydłużał się nos. Przyłożył więc ołówek do nosa i powiedział:

Zobacz Agnieszka, Aga (…) Kto taki tam? Giuseppe wyrzeźbił takiego – słychać na nagraniu udostępnionym na profilu instagramowym tygodniknie.

Jak wiadomo twórcą Pinokia jest oczywiście Gepetto. Trzeba przyznać, że prowadzący próbował być zabawny, ale niestety po raz kolejny się nie popisał.


Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Komentarze