Urodziny księcia Louisa prawie zakończyły się tragedią! Księżna Kate podzieliła się mrożącą krew w żyłach historią

Księżna Kate i książę Louis

Księżna Kate i książę Louis

Niedawno książę Louis świętował swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji w pałacu Kensington zorganizowane zostało przyjęcie. Podczas ostatniego spotkania z dziennikarzami księżna Kate opowiedziała o niebezpiecznej sytuacji jaka wydarzyła się podczas uroczystości.

Choć cały świat żyje jeszcze narodzinami syna Meghan Markle i Harry’ego, warto wspomnieć o jego kuzynostwie. 23 kwietnia swój roczek obchodził najmłodszy synek księcia Williama i Kate, książę Louis. Z tej okazji rodzice wyprawili mu urodzinowe przyjęcie w ogrodach pałacu Kensington, podczas którego o mało nie doszło do tragedii.

Piąty w kolejce następca brytyjskiego tronu jest trzecim dzieckiem książęcej pary i ponoć bardzo energicznym. Chłopiec bardzo interesuje się otaczającym go światem, lubi spędzać czas z dziećmi i wpadać w tarapaty. Skąd o tym wiemy? Jedną z historii opowiedziała jego mama, która zapytana przez dziennikarza o to, jak mają się jej dzieci, miała odpowiedzieć, że „mają się świetnie, choć jest jej ciężko”. Trójka szkrabów to masa obowiązków, nawet jeśli ma się pomoc domową. Kate stwierdziła, że „musi mieć oczy dookoła głowy, mając na myśli głównie rocznego Louisa”.

W trakcie urodzinowego party młody książę skorzystał z chwili nieuwagi rodziców i wspiął się na szczyt dziecięcej zjeżdżalni. Kiedy chciał zjechać, zaniepokojona Kate podbiegła i pomogła mu zejść. Choć chłopiec poradził sobie ze wszystkim, mogło skończyć się to naprawdę różnie. Mógł na przykład stracić kontrolę nad swoim ciałem, upaść i uszkodzić sobie którąś część ciała. Dzieci w tym wieku są bardzo wrażliwe na wszelkiego rodzaju zranienia, więc dwudziestoczterogodzinna opieka na dobę jest niebywale wskazana.

Opowieść księżnej Kate niech będzie przestrogą dla innych młodych mam.

Zobacz: Księżna Kate i książę William złożyli szybką wizytę Archiemu. Z pośpiechu zapomnieli o czymś bardzo ważnym

Zobacz: Globe: “Książę Harry nie jest ojcem Archiego!”. Szykuje się potężny skandal w rodzinie królewskiej!

Zobacz: Meghan Markle pokazała NOWE zdjęcie Archiego! Księżna uczciła Dzień Matki jak największe gwiazdy!


Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×