Królowa życia na dj-a! Playlista Dagmary trafiła do sieci. Ze swoimi ulubionymi hitami rozkręciłaby lepszą imprezę niż sylwester TVP

Dagmara Kaźmierska – playlista Królowej życia

Dagmara Kaźmierska – playlista Królowej życia

Dagmara Kaźmierska uwielbia muzykę, co udowodniła nie raz. Właśnie udostępniła playlistę z ulubionymi kawałkami. Czego słucha na co dzień?

Dagmara Kaźmierska jest najpopularniejszą gwiazdą programu Królowe życia. Od początku udało jej się zdobyć sympatię widzów. Na tle innych uczestników wyróżniła się podejściem do życia, otwartością, szczerością i poczuciem humoru. Jest autentyczna i nie ma przed widzami żadnych tajemnic. Wszystkim wyjawiła, że ma przestępczą przeszłość, przez którą spędziła rok w więzieniu.

Kaźmierska nie spodziewała się, że jej osoba spotka się z tak ciepłym odbiorem. Niemal natychmiast osiągnęła status gwiazdy i zyskała sławę. Niekwestionowaną królową jest nie tylko w telewizji, ale i na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad milion internautów. O takim wyniku mogą pomarzyć największe gwiazdy polskiego show-biznesu.

Czego słucha Dagmara Kaźmierska? Playlista na Tidal

Dagmara Kaźmierska jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie chętnie dzieli się z fanami ciekawostkami ze swojej prywatności. Pokazuje, co robi w wolnych chwilach oraz to, czego nie zdążyła pokazać na wizji.

Niemal wszyscy fani Dagmary wiedzą, jak ważna jest w jej życiu muzyka. Na przestrzeni lat wielokrotnie udowadniała, jak niewiele potrzeba by ruszyła w tan. Ostatnio mogliśmy podziwiać, jak śpiewa utwór Nie ma wody na pustyni, który w oryginalne wykonuje Beata Kozidrak.

Widzowie od dawna byli ciekawi, jakich utworów słucha Królowa i mają niepowtarzalną okazję do tego, aby zapoznać się z jej prywatną playlistą. Gwiazda opublikowała na Instagramie kadr, w którym poinformowała, że w sieci dostępna jest lista jej ulubionych piosenek:

Kochani. Często w wiadomościach pytacie mnie jakiej muzyki słucham. Otóż w @tidal_polska możecie posłuchać moich ulubionych utworów. W aplikacji TIDAL jest już playlista z moimi ulubionymi kawałkami.

Na playliście Dagmary znalazły się utwory z różnych okresów jej życia. Przeważają jednak te z lat 80. i 90. oraz współczesne, popowe brzmienia. Już po tytułach można wywnioskować, że Królowa życia preferuje muzykę opowiadającą o miłości.

Wśród wykonawców znaleźli się między innymi: Duran DuranEuropeC.C. CatchTina Turner, Boney M. oraz The Weeknd i Mateusz Ziółko. Ich utwory to ponadczasowe przeboje, które mimo upływu lat nadal cieszą się ogromną popularnością. Nie brakuje też piosenek w języku ukraińskim.

Zdjęcie całej playlisty Dagmary Kaźmierskiej w galerii. Coś czujemy, że z takimi hitami rozkręciłaby najlepszą imprezę pod słońcem. Królowa życia na dj-a!


Playlista Dagmary Kaźmierskiej

Playlista Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska - Tidal

Dagmara Kaźmierska - Tidal

Czego słucha Dagmara Kaźmierska?

Czego słucha Dagmara Kaźmierska?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×