Szukaj

Półmaraton Warszawski 2017 za nami!

Półmaraton Warszawski 2017

Półmaraton Warszawski 2017

Które gwiazdy biegły w Półmaratonie Warszawskim 2017?

Dziś ulicami Warszawy przebiegł 12. Półmaraton warszawski 2017. Tym razem uczestnicy pokonali trasę: Al. Ujazdowskie, most Świętokrzyski, Stefana Starzyńskiego oraz most Gdański. Organizowany bieg stanowił wyzwanie nie tylko dla samych biegaczy, ale również dla komunikacji miejskiej. W związku z organizacją półmaratonu, kierowcy musieli zmierzyć się z naprawdę dużymi utrudnieniami w ruchu.

Na sportowym evencie nie mogło zabraknąć również aktywnych gwiazd show-biznesu! W biegu wystartowali m.in. Robert Korzeniowski, lekkoatleta, chodziarz, wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy, uznawany za jednego z najwybitniejszych polskich sportowców w historii, Beata Sadowska, dziennikarka radiowa i telewizyjna, Krzysztof Wieszczek, aktor filmowy i teatralny oraz wiele innych osobowości ze świata mediów, co tylko pokazuje i podkreśla rangę i popularność, jaką się cieszy ta impreza biegowa.

Zwycięzcą 12. Półmaratonu Warszawskiego 2017, z czasem 1 godzina 1 minuta i 12 sekund, jest Kenijczyk John Kipsang Lotiang.

Do lidera zwracamy się krótkim, ale pełnym największego uznania: chapeau bas, a wszystkim pozostałym uczestnikom gratulujemy formy, samodyscypliny w przygotowaniach do biegu, a także życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Beata Sadowska - Półmaraton Warszawski 2017

Beata Sadowska – Półmaraton Warszawski 2017

Meta Półmaratonu Warszawskiego 2017

Meta Półmaratonu Warszawskiego 2017

Kto biegł w Półmaratonie Warszawskim 2017?

Kto biegł w Półmaratonie Warszawskim 2017?


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×