Córka Anny Lewandowskiej dostałą nową wypasioną brykę! Na taki wózek mogą pozwolić sobie tylko milionerzy!

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska od dwóch lat jest szczęśliwą mamą córeczki o imieniu Klara. Okazuje się, że choć dziewczynka biega już jak mała sprinterka, rodzice zakupili jej nowy, luksusowy wózek. Zobacz jaki luksusowy!

Anna i Robert Lewandowscy od czasu narodzin ich pierwszego dziecka całkowicie przewartościowali swoje życie. Piłkarz oraz jego piękna żona, totalnie oszaleli na punkcie swojej pociechy. Zdjęcia z Klarą zajmują obecnie większość Instagrama Anny Lewandowskiej. Trenerka nie pokazała jeszcze twarzy swojej córki, jednak ochoczo prezentuje modne ubranka, zabawki oraz fryzurki dziecięce. Obecnie dumna mama postanowiła pochwalić się kolejnym zakupem dla swojego aniołka.

2-letnia Klara Lewandowska bez wątpienia jest dzieckiem niezwykłym. Z relacji Anny wiemy, że Klarunia potrafi grać w piłkę, biegać jak sportowiec po trawie, nie ma również problemów z pływaniem na otwartym morzu. Mimo takich talentów, Klara korzysta jeszcze z wózka, a obecnie ma okazję wypróbować nowy luksusowy model. Lewandowska pochwaliła się wózeczkiem na swoim InstaStory.

Nowe cacko Klary to szałowa spacerówka marki Cybex. Jest to model obecnie bardzo modny wśród celebrytów. Szczególnie  wózek z nowej kolekcji Spring Blossom Light. Taki dziecięcy pojazd można mieć za około 5 tysięcy złotych.

Zobaczcie jaki piękny!

Anna Lewandowska wcale nie jest taka idealna! Trenerka pierwszy raz wyjawiła swój słaby punkt! Fanki są w szoku!

Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Trenerka dodała wymowne zdjęcie!

Rozebrana Anna Lewandowska robi sobie piling na plaży! Dzięki temu na jej ciele nie zobaczycie już cellulitu!


Anna Lewandowska pokazała nowy wózek Klary

Anna Lewandowska pokazała nowy wózek Klary

Anna Lewandowska na plaży

Anna Lewandowska na plaży

Anna Lewandowska z płaskim brzuchem

Anna Lewandowska z płaskim brzuchem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×