Olga Frycz sprawiła swojej córeczce prawdziwe cacko! Wypas na światowym poziomie! Mała Helenka to prawdziwa szczęściara!

Olga Frycz rozpływa się nad wózkiem dla Helenki

Olga Frycz największą popularność zyskała dzięki roli w serialu M jak miłość. Przypomnijmy, ze aktorka dość długo w tasiemcu wcielała się w rolę żony jednego z braci Mroczków. Jednak w życiu prywatnym zaszła w ciążę, w serialu również. Nagle zrezygnowała z roli, zatem produkcja czasowo zakończyła wątek jej bohaterki. Olga niedawno urodziła śliczną córeczkę o imieniu Helenka.

Krótko po porodzie aktorka stała się kolejną ekspertką od wychowywania dzieci, założyła tematyczny profil na Instagramie –  toja_mama, za pośrednictwem którego dzieli się z innymi matkami poradami w tematach macierzyństwa. Olga bardzo skrupulatnie prowadzi swój profil, jej rady są bowiem niezwykle wyczerpujące, a także opatrzone poglądowymi zdjęciami.

Ostatnio młoda mama wzięła na tapetę wózek swojej córeczki Helenki. Pod kilkoma zdjęciami pięknego wózka, Olga opublikowała obszerny referat rozpływając się nad walorami tego wyjatkowego pojazdu.

Jeszcze do niedawna ta firma kojarzyła mi się głównie z bagażnikami rowerowymi, boxami samochodowymi i z wózkami do biegania. W sierpniu firma ta wypuściła na rynek nowość czyli wszechstronny miejski wózek Thule Sleek. Od razu napiszę, że wózek skradł serce najpierw mojemu narzeczonemu, a dopiero później mnie .
Pojazd jest rewelacyjny. To typowy miejski wózek, ale dla mnie idealnie sprawdza się również w terenie. Mieszkam przy Lesie Kabackim i póki co to tam najczęściej spacerujemy z naszą córeczką . Wózek się nie zacina , nie zawiesza , jest mięciutki i płynie ! Serio. Buda w gondoli ( bo na razie mowa tylko o gondoli) jest malutka ale dla nas w zupełności wystarczająca. Koła są nie przebijalne, wszystkie skrętne, wypełnione pianką i mają odblaskowe felgi , które zapewniają lepszą widoczność wózka po zmroku ????????!!
Super jest też to, że gondole możemy ściągnąć ze stelaża jedną ręką ☝????za pomocą przycisku na uchwycie.
No i coś co skradło moje serce to fakt, że za pomocą dwóch adapterów które są w zestawie możemy przekształcić ten wózek w wózek podwójny o rozmiarach wózka pojedynczego  ????????. Czyli dla dzieciaczków rok po roku ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ – napisała Olga

I jak, przekonała was Olga do zakupu tego rarytasu?

Olga Frycz pokazała TWARZ córki! Helenka wygląda jak księżniczka z bajki!

Olga Frycz urodziła! Nowinę wyjawiła jej dobra przyjaciółka

Olga Frycz pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie! Jest uroczy niemowlak i śliczna mama


Olga Frycz rozpływa się nad wózkiem dla Helenki

Olga Frycz rozpływa się nad wózkiem dla Helenki

Olga Frycz rozpływa się nad wózkiem dla Helenki

Olga Frycz rozpływa się nad wózkiem dla Helenki

Olga Frycz rozpływa się nad wózkiem dla Helenki

Olga Frycz rozpływa się nad wózkiem dla Helenki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×