Marina oniemiała, gdy zobaczyła, co potrafi jej synek. Wszystko nagrała, a jej znajomi nie kryją zaskoczenia. U 4-latka takie umiejętności to rzadkość

Marina, Liam, Wojciech Szczęsny

Marina, Liam, Wojciech Szczęsny

Marina już dawno udowodniła, że jej synek jest bardzo zdolny. Tym razem umiejętności Liama przeszły najśmielsze oczekiwania. Nie tylko ona, ale także jej znajomi byli zaskoczeni popisami, jakie zafundował 4-latek. Nic dziwnego, że młodą mamę rozpiera duma.

Marina i Wojciech Szczęsny poznali się w 2013 roku przez social media. To piłkarz zabiegał o względy pięknej wokalistki. Nie odpuszczał ani na chwilę, nawet gdy ona pozostawała obojętna na jego zaloty. Zauroczony urodą przyszłej żony usilnie próbował umówić się z nią na pierwszą randkę. Wymyślił pretekst, aby tylko zwrócić na siebie jej uwagę.

Miałam wyłączony telefon, bo mieszkałam wtedy w Ameryce. Wracam do Polski, widzę kilka nieodebranych połączeń i był to atakujący, wtedy na pozycji, Wojtek – cytuje słowa gwiazdy wp.pl.

Gwiazda na samym początku tej relacji nie była do niego przychylnie nastawiona. Sportowiec jednak nie dał za wygraną i z czasem przekonał ukochaną do siebie. To właśnie swoim zaangażowanie bardzo ją ujął.

Na początku byłam zamknięta na Wojtka, ponieważ obawiałam się, jak to zostanie odebrane. Ale on nie przestawał o mnie walczyć. Tym zdobył moje serce – opowiadała w rozmowie z magazynem Gala.

Upór Wojtka zdecydowanie się opłacił. Para w 2016 roku wzięła ślub, a dwa lata później na świecie pojawił się ich synek Liam.

Marina o wszystkich talentach Liama. Kim będzie w przyszłości?

Marina i Wojtek nie ukrywają, że 4-latek jest ich oczkiem w głowie. Chłopiec już teraz rozwija wszystkie swoje pasje, a okazuje się, że ma ich kilka. Po części wrodził się w swojego tatę, ale też dziadka i ciągnie go do piłki nożnej.

Liam ogląda mecze i przede wszystkim bardzo dobrze gra w piłkę nożną: dużo trenuje z tatą i sam też. Widać, że piłka nożna jest częścią jego życia – mówi o synu Marina w rozmowie z Super Expressem.

Chłopca interesuje nie tylko sport. Marina dostrzega w nim talent do muzyki i wyjątkową pamięć. Zdradziła, że oniemiała z wrażenia – podobnie jak jej znajomi, gdy zobaczyła, co potrafi jej pociecha:

Muzyka też jest w jego życiu! Potrafił zaśpiewać całe „This is the moment”, dwa dni po odsłuchaniu, co mam nagrane na wideo i co wzbudza zaskoczenie moich znajomych. Liam ma bardzo dużą pamięć do melodii i słów, ale chyba jeszcze większy talent do piłki – dodała.

Pozostaje czekać na to, jaką ścieżkę wybierze 4-latek. Kibice zapewne ucieszyliby się, gdyby Wojtek miał godnego następcę w bramce. Chociaż wiadomo, że jego tata również ma muzyczne predyspozycje, a Marina zdradziła, że to właśnie jej mąż jest autorem słów do refrenu piosenki This is the moment.


Marina i Liam

Marina i Liam

Marina, Wojtek Szczęsny i Liam

Marina, Wojtek Szczęsny i Liam

Wojtek Szczęsny pokazał talent Liama

Wojtek Szczęsny pokazał talent Liama

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ten chłopczyk chyba ładny jest

 • Gość pisze:

  Tytuł tzw. masło maślane 🙁

 • Gość pisze:

  czemu te prostaki celebryty calują te biedne dzieci w usta? Koniecznie chcą sprzedać wszelkie swinstwa które maja w tych paszczach. Straszne buractwo

 • Gość pisze:

  Czytam dziś z samego ranka o trójce p.p.Szczenych i zachciało mi się żyć.
  Miimo trudności każdego życia widać te ich miłość. Pani Marina skupia te cechy które wiele kobiet pragnie mieć .Jako kobieta pracująca i matka Wiem ile trudu należy w to włożyć ,stąd szacun dla obojgu rodziców że synek jest szczęśliwy i co dla nich że są z bycia ze sobą nadal zachwyceni.Przeciez o tym każda i kazdy marzy.To dlaczego gdy to widzą zaczynają puszczać jad w komentarzach????.
  Brawo chce od czasu do czasu móc tych p.p Szczęsnych zobaczyć razem i sama wtedy będę miała udany dzień.Zreszta Oni nie muszą mówić wystarczy pipatrzec
  .

  • Ali pisze:

   Ma Pani rację!!!Jak czytam o tej rodzinie to aż humor mi sie poprawia.Szczerzy,ludzcy,zadbani,bez afer,bez zobowiązań do innych partnerow,gdyż pobierając sie byli wolni.Piekni ludzie i piękni duchowo.Milo sie patrzy na nich.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×