Księżniczka Charlotte kocha sport. Co jest jej ulubioną dyscypliną? Od fascynacji kucykami przeszła długą drogę

Charlotte

Charlotte

Wydało się, jaki jest ulubiony sport księżniczki Charlotte. Od czasu, kiedy głosiła, że kocha kucyki, sporo się zmieniło. Co ją pasjonuje?

Grafik księcia Williama i księżnej Kate jest napięty do granic możliwości. Niemal codziennie realizują zadania powierzone im przez monarchię. Nie przeszkodziło im to w założeniu rodziny. Małżonkowie doczekali się trojga dzieci. Najstarszy z ich synów to George, później na świat przyszła Charlotte, a najmłodszy z rodzeństwa jest Louis.

Córka brytyjskiej pary książęcej – księżna Charlotte 2 maja tego roku obchodziła swoje siódme urodziny. Mała księżniczka została wówczas zasypana życzeniami urodzinowymi przez fanów rodziny królewskiej z całego świata. Dziewczynka coraz częściej towarzyszy swoim rodzicom, gdy ci spełniają obowiązki względem korony. Niedawno wystąpiła w wideo z Williamem, kiedy ten zagrzewał do walki zawodniczki żeńskiej drużyny piłkarskiej, a teraz towarzyszyła im podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów. Tam okazało się, jaki sport jest jej ulubionym.

Jaki sport kocha księżniczka Charlotte?

W tym roku księżniczka Charlotte po raz pierwszy oglądała Igrzyska Wspólnoty Narodów. Wydarzenie miało miejsce w Birmingham, a ona pojawiła się razem ze swoimi rodzicami. Krótko po obejrzeniu zmagań pływaków cała rodzina udała się do SportsAid House, organizacji charytatywnej, wspierającej wschodzące talenty sportowe, której księżna Kate jest patronką od 2013 r.

Okazuje się, że zmagania na sportowych arenach zrobiły na dziewczynce wielkie wrażenie. Przy okazji okazało się, jaki sport kocha Charlotte.

Księżniczce bardzo podobały się zawody pływackie, ale najbardziej interesuje ją gimnastyka. Z tego, co zrozumiałem, dziewczynka uprawia w domu wiele różnych sportów. Kiedy jednak zapytałem ją o jej ulubiony sport, szybko odpowiedziała, że jest to gimnastyka — powiedział magazynowi Hello! Tim Lawler, dyrektor naczelny zrzeszenia.

Portal Mail Online donosi, że księżna Kate potwierdziła, że jej córka uwielbia spędzać czas do góry nogami, a także stawać na rękach i robić gwiazdę. Przypominamy, że jeszcze niedawno wydawało się, że to piłka nożna jest faworytem Charlotte i oczywiście kucyki, a tu taka niespodzianka.


Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte, Książę William

Księżna Kate i księżniczka Charlotte, Książę William

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×