Lilibet Diana dostała prezent od księżniczki Charlotte. Córka Kate i Williama wykazała się kreatywnością

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte jest bardzo podekscytowana tym, że na świecie pojawiła się Lilibet Diana. Już przygotowuje dla niej rozkoszny prezent. Jaki?

Meghan i Harry w piątek 4 czerwca zostali rodzicami  drugiego dziecka, o czym poinformowano dwa dni później w oficjalnym komunikacie. W wiadomości do mediów i fanów ujawniono nie tylko imiona Lilibet Diany, ale też zdradzono, że zostały wybrane na cześć królowej Elżbiety II i księżnej Diany.

Lili urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii. […] Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Wszyscy są zachwyceni imionami córeczki Sussexów. Jak na powiększenie rodziny zareagował dwuletni Archie?

Lili pięknie się zadomowiła. Najwyraźniej jest cudownym maleństwem – mówi informator – Meghan dobrze sobie radzi, a Harry jest zakochany w swojej córeczce. A Archie? Kocha być starszym bratem! Rodzice upewniają się, że Archie jest zaangażowany w każde karmienie i przytulanie, aby nie był zazdrosny. Większość życia spędził w ukryciu lub w izolacji, więc istniała obawa, że nie przyjmie zbyt dobrze nowego przybysza, ale jak dotąd rozkoszuje się swoją nową rolą.

Tak samo jak Archie podekscytowana nowym dzieckiem w rodzinie jest Charlotte. Księżniczka już się przygotowuje do spotkania z kuzynką.

Księżniczka Charlotte zrobiła rozkoszny prezent dla Lilibet Diany. Jaki?

Charlotte nie poznała jeszcze swojej nowej kuzynki, ale 6-letnia księżniczka już przygotowuje prezenty, które ma dać Lili w przyszłości.

Rysuje Lili obrazki swoich ulubionych koni w stajni w Sandringham i nie może się doczekać, kiedy da jej je, gdy będzie starsza – mówi informator „New Idea”. – To naprawdę urocze. Powiedziała też, że odda Lili kilka swoich lalek, ponieważ jest już dużą dziewczynką, a jej kuzynka z pewnością się ucieszy.

Wieści o małej kuzynce bardzo podekscytowały córkę Williama i Kate. Nie od dzisiaj wiadomo, że marzy o siostrzyczce. Do tego to córka jej ukochanego wujka. Przypomnijmy, że Harry, zanim zdecydował się na opuszczenie rodziny królewskiej, miał doskonały kontakt ze swoimi bratankami. Dzieci zawsze się świetnie bawiły w jego towarzystwie i do dzisiaj nie rozumieją, dlaczego tak nagle zniknął z ich życia. Informator tabloidu mówi, że często się o niego pytają, a ich rodzice już nie mają pomysłu, jak im tłumaczyć, jego przedłużającą się nieobecność.


książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

Księżniczka Charlotte świętuje 6. urodziny

Księżniczka Charlotte świętuje 6. urodziny

księżniczka Charlotte z Louisem

księżniczka Charlotte z Louisem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×